Strach - orálny styk

sandica

ahoj terka, mne sa to tiez hnusi, len raz sa stalo,ze sa vystriekal do mna a mna az tak naplo, ze som si myslela, ze sa povraciam:) odvtedy to ide vzdy von:) a priatel to maximalne chape! chvala bohu:))))))))))

sunnysweetie33

no ja tiez len ked si na to pomyslim,tak mi je zle,ale raz sa nam stalo ze uz nevydrzal a ......mne do ust..rychlo som odbehla na zachod to vyplut,ale mozem vam povedat,ze aj ked kamosky hovoria,ze je to hnusne,teple,ako sopel,tak ja som necitila nic,iba ako keby mam mineralku v ustach..proste ziadna chut..ale to bola nehoda a je jasne,ze nie som ochotna to glgat..a zevraj sa z toho pribera :)))

petusska896

neprehltaj ak ti to prekaza....ak ta priatel nenuti takje vsetko ok...ak nuti, takm u to vytmav!!! pri orale plati, ze sa robilen to co je prijemne OBOM !!!

terka

Mám niekedy v pláne to vyskúšať, ale jednoducho mám v hlave zafixované,bože čo keď mi príde zle, ale ja sa niekedy odhodlám, presne ako lenda, nikdy nehovor nikdy.

xena

nemusis prehltat,ak nechces.poznam tooolko zien,co to nerobia a nik ich nenuti.oni chlapi to niekde vidia alebo pocuju a uz to chcu aby si to robila,inak by ich to nenapadlo.tak nerob,ked nechces.ja tiez nerobim afakt,je nas dost a vztahy a sex funguju genialne.nie je problem ako pise lenda.ja by som sa na 100pro povracala.

lenda

Ved to nie je ziaden problem terka. Oral ta bavi, len to neprehltnes a frajer ta ani nenuti aby si to ochutnala. Ked vam to takto vyhovuje, tak je to v poriadku. Mozno casom sa odhodlas a ochutnas....ved ako sa hovori nikdy nehovor nikdy:) Alebo mu povedz nech papa ananasik a bude to mat lepsiu chut...potom vyskusaj prehltnut nieco ak budes chciet.