Dokonala krasa

marisssa

bababa----tak ztotoznujem sa s tvojim nazorom , na peknych muzov! Johnny Depp-uzasny chlap, dobry herec.proste waaw a Nicholas Rogers tak isto :-)
no a mam tiez teda par adeptov a adeptiek:
maria mena
ecx.images-amazon.com

jenna elfman
www.22dakika.org

judd law
images.eonline.com

Lilli

lilina fakt pekná baba- prirodzene krásna narozdiel od 9jana99 :) Koľko ľudí toľko chutí. Asi by som osobne skonštatovala, že dokonalá krása je krása prirodzená a je patričný rozdiel medzi krásou prirodzenou a umelou, ono nosiť "masku krásy" sa nedá vždy= zdesenie partnera pri raňajšom pohľade
:))
imho zaujímavé zistenie, že muži vytrubujú do sveta, že ich partnerky sú najkrajšie a dokonalé a neštítia sa podvadzať ich na každom rohu.
rodrigez reprezentatívna vzorka :)
imho ďalšie zaujímavé zistenie- ženy ani tá najdokonalejšia krása vám u mužov nepomôže- podvádzať vás budú aj tak.
Je veľmi veľa krásnych žien- s krásnymi črtami tváre doposiaľ som však nevidela muža s krásnymi črtami tváre tu hrá skôr rolu šarm.
Môj osobný záver- dokonalosť neexistuje a dokonala krása už tobôž nie, iba oči milovanej osoby sú schopné nás vidieť ako dokonalo krásne bytosti...aspoň na chvíľu :)

lizanka

ano Angelina aj Adriana Lima su krasne. podla mna je nesmierne pekna Megan Fox, a pozrite si na Pokeci fotoalbum nicku 9jana99 , ta chodi ku nam do skoly a je nesmierne krasna aj ked je mladucka, vacsina svetovych modeliek sa popri nej moze ist schovat.