Streptokok v posve a hrdle

Príspevok v téme: Streptokok v posve a hrdle
akinom007

Baby podarilo sa Vam niektorej zbavit sa toho? Uz dlhy cas mam problem zo streptokokom (agalactie a anhemolyticky)proste stale ho mam niekde bud v psove a sposobuje mi problemy alebo hrdle.Ked ma gynekolog prelieci idme na kontrolu vysledok je ok ale uz je v hrdle a potom naopak, proste nie a nie sa ho zbavit uplne.
Poradte.
Imunologicke vysetrenie mam uplne v poriadku.

zvedavec

Hm, a co je vlastne to GSE? kazdopadne, by ma zaujimalo, ako je to s prenosom pri oralnom sexe. Mohol som to chytit na hrdlo? A mozem to tak zase preniest do jej hrdla a z jej hrdla zase na moj penis? suma sumarum, mam si dat spravit daky test na streptokoka? vdaka

RNG

zvedavec, streptokokov treba vyhubit a punktum co najskor. Potom nemas problemy ani sa nemusis bat o nakazenie a poskodenie tela.
A pre istotu to treba urobit u oboch partnerov. Par dni GSE ti neuskodi aj keby si toho streptokoka nemal. Mozno mas nieco ine, o com ani nevies a po pouziti GSE sa aj to vynici a odsunie do zabudnutia.

RNG

streptococcus agalactiae saa da znicit citricidalom v koncentracii uz 60 ppm, a s.haemolyticus koncentraciou uz 20 ppm.
Takze nech ho mas kdekolvek v tele, ked pijes denne roztok 60-120 kvapiek GSE(podla vahy), koncentracia v tele bude vyse uvedenej na znicenie.

zvedavec

Ahojte. Som sice chlap, ale mam presne na streptokoka par otazok. Ide o to, ze priatelke ho diagnostikovali v posve. Vcelku by ma zaujimalo, co to znamena pre sexualny zivot. Teda, hlavne o to, ci je pre nu bezpecne mat normalny sex, alebo bude lepsie sa nejak obmedzit. a dalsia vec, ako je to s prenosom? ci sa pri oralnom sexe mozem od nej nakazit a chytit ho na hrdlo a potom jej ho pripadne dostat tiez aj do hrdla. kazdopadne ma ho uz asi trochu dlhsie, ale prisli nato len teraz, cize je dost mozne, ze ho uz aj mam. dat si spravit dake vysetrenie? moc vdaka

streptokoky

Áno, užívam ju , práve preto som ju uviedla ako príklad. Treba sa snažiť dodržať dostatočný prísun tekutín.Možno aj ona prispela k tomu, že pri tom poslednom náhlom ochladení, keď bol všetci naokolo chorí, som sa od nich nenakazila..

Lilli

ĎAKUJEM. Lacnejšie produkty som našla na

www.biomajak.sk

bylinné tynktúry su od slovenského výrobcu, prídu mi dôverihodnejšie a okrem iného som tam našla aj veľmi dobré a zaujímavé čajíky.

streptokoky

Silné prírodné antibiotikum je napr. kapucínka väčšia, je účinná aj proti streptokokom./kapucínková tinktúra/