Ochlpenie a prsia, menstruacia

nora123

Baby ja som na tom horšie :/ :
ochlpenie v ohambi v 12, ochlepnie v podpazusi 14, menzes 15 a prsia žiadne ešte a to mám 15 aj 6 mesiacov :( bojim sa ze mi uz nenarastu prtoze mam prsia male ako 12 rocne deti (AA). Dufam ze tak do 17 narastu aspon na A najradsej B pretoze nevidim dovod preco by som ich nemala mat kedze kazda zena v mojej rodine ma prsia... uvidime :(

Tamkaaa

Ahojte, ja mám 11 rokov, prsia mi začali rásť asi v 9, ochlpenie v podpazuší asi keď som mala 10 ale veľmi málo, tam dole asi keď som mala už 11, ale mám ho dosť. Výtok mám rok a pol, mama dostala menzes keď mala 10. Niekedy ma pobolieva v podbrušku a krížoch. Čo myslíte, kedy by som mala dostať? Ďakujem;)

Nelligrey

menzes tak v 13 ochlpenie myslim trosku skor ale ono sa to skor ukazalo az okolo 15 rokov a prsia sa mi tiez menia este teraz do 22 rokov podla priberania chudnutia ,kramov....nepamatam zeby mi nejak extra rastli v puberte :D no menzes do 10 rokov je podla mna hrozne ...chudata..

anasus

Mam 12 a mam velke prsia mam 56 kg. A mam asi 157 velikost menzes nemam ale mam male chlpky pod pazuchov. Dost je to trapne. Ako sa mam zbavit tych prs prosim pomoc Spoluziaci sa mi smeju attd. Pomooooooc!!!!! :( :(

mvb

ahoj baby mam 12 rokov a prsia nemam vytok mam a ochlpenie mi zacina rast aj pod pazuchami aj tam dolu a menzes nemam prosim poradte mi