Diochi pripravky - skusenosti?

victtoria1

Ak by mal niektozaujem o diochi vyrobky, kontaktujte ma....mozem len pochvalit, uzivam dva roky a som spokojna. Mam vsak pripavky, z ktorych som obrala len par kvapiek a celkom mi nesadli a vratit ich nemozem, takze za velmi symbolicku cenu by som ich posunula, bo mi je ich luto a su naozaj ucinne.Takze ak by niekto mal zaujem, nech sa paci jana.victtoria (zavinac)gmail.com

Fotografka

Ahoj yourdad.
Mozem ti to len vrelo odporucit. Pred rokom a pol som to uzivala na oblicky a velmi mi to pomohlo no potom som brala lieky od normalnych doktorov, lebo mam iste problemy a sa to len zhorsilo(medzi tym som diochi nebrala) pred nedavnom som Diochi opat zacala brat a je to na nezaplatenie..Je to sice drahe ale neskutocne ti to pomoze. Mam zavaznu diagnozu a lekari mi davali mozno 5% sancu aj to je vela:D a teraz sa citim ako nikdy predtym...tak si to premysli . PS: ked sa zaregistrujes mas to este lacnejsie tie vyrobky

petoxxxxx

Ahoj , aj uzivam pripravky diochi konkretne diocel a androzin a mzeom len doporucit, mal osm problemy s ladvinami a kedze som mlady a nehccem sa neskor trapit do buducna hend som zvolil prirodnu cestu byliniek a funguje to. Mozem povedat ze nic lepsie ak oprodukty od diochi som este nemala ot som uz skusal kadeco aj tie jacmene a chlorelly a kadeco , takze smelo do toho, chlapik na pohlad ak ovyzera nei je dolzeitee aj keby to predavali opice xixi len smelo