nechcem byt zla:-(

Príspevok v téme: nechcem byt zla:-(
mirka111

ahojte vsetci,noo mam taky problem.asi to bude nejaka choroba psychicka,ale chcela by som vediet ine nazory.no mam priatela,je velmi dobry,ale velmi casto sa hadame.hadame sa preto lebo mna nastve aj nejaka malinka somarinka a potom vybuchnem,som zla,nervozna a neviem sa ovladat.velmi na neho kricim.bojim sa ze ma preto prestane mat rad a rozijdeme sa.velmi ho milujem.a chcela by som nejaku radu ako sa ukludnit alebo nieco len uz napiste.dakujeeeeeeem veeeelmi moc

mirka111

to si fakt pekne napisala, ale ja uz mozno ani nemam sancu a ak mam tak ju pokazim....aj vcera som mala nervy lebo som mu dala trochu volnosti a cakala som ze mi k tomu nieco povie a on nic a uz boli nervy na svete.

Artea

Hej baby,nesmiete sa bat.Strach prinasa smolu.Treba byt sebavedome.Sebavedome baby vo vsetkom vyhravaju.Neviem cim to je,ale ked si clovek vravi ze je super a nikto na neho nema,tak super aj bude.JE to tazke,viem,tiez nie som na tom podobne :o) ale aspon na tu vec som prisla,ze cim viac sa clovek o partnera boji,tym viac chyb narobi a tym skor ho strati alebo zacne stracat,alebo co tiez nie je prijemne,ak partner ma taku partnerku,moze ju podviest.Aj ked to potom bude mozno lutovat,ale moze sa mu stat,pokial im budeme robit peklo.Verte mi.Tiez som sa bala.Aj sa bojim,ale uz len vovnutri.LEbo mi to narobilo len zle.Moj vztah uz nikdy nebude ten nadherny,romanticky co kedysi byval a to vsetko pre moju ziarlivost a moje chyby.Tak prosim,vy este nie ste tak daleko,nerobte rovnake chyby:o(Este mate sancu napravit co ja uz nemozem,lebo ked sa raz clovek odcudzi,ochladne a uz sa to tazko vracia a vacsinou sa to uz nevrati.Darmo ma ma stale rad,ale uz tam nikdy nebude ta romantika ako kedysi.Pracuje sa na tom dlho,ale skuste si vravet,ze ste ta naj a ze nehrozi aby si vsimol inu,alebo aby nejaka ina mala vacsi uspech nez vy.Budte ta najlaskavejsia,najmilsia a chapte vsetko,co sa mu za den udeje.Podporte ho a dajte mu najavo,ze vam je luto,ze sa musel zdrzat dlhsie,ze nemozte byt tak dlho spolu,ze nestiha,ze vas to mrzi.Ten muz uplne inac zareaguje,nez ked mu vynadate kde tak dlho je a pod.Ak si vsugerujete ze pokial vas chce podviest,tak si na to ajtak najde prilezitost ked to nebudete vediet,tak to casom zvladnete.Mozno nie uplne,ale to co sa nezvladne,sa da hravo uz pridusit.U mna je to to iste.Predstavim si seba ake je jednoduche najst si cas kedy by som ho mohla podviest a potom si poviem,presne tolkoto moznosti ma aj on.Takze zabranit tomu nemozem,tak tomu nebudem pomahat tym,ze ho znechutim byt so mnou,tym ze mu budem stale nadavat.S tym uz nic nespravime.My baby sa vzdy budeme o svoje polovicky viac bat a aj tak nas ti chlapy nikdy nepochopia.Takze sa musime (ako vzdy) prisposobit my im,aby sme nevyhynuli :o(

mirka111

Artea: noo to je pre mna ten problem, dat mu volnost lebo vzdy mam taky pocit ze tomu mozem zabranit hoci vidim ze sa to zhorsuje...budem sa snazit aj ja tak zmenit, len to asi bude ist troska pomalsie...dakujem ze si napisala.aa nie niesom tehotna ani po tehotenstve,ja mam este len 17:-(mozno aj preto sa tak bojim,lebo viem ze take "decke" vztahy su kratke a ja ho milujem na cely zivot.

Artea

Mirka111 a ako si na tom po inej stranke? nie si tehotna, alebo na materskej? lebo aj to dost posobi na nervy.Ja som v tehotnosti bola ako sialena.Vsetko mi vadilo.Na vsetko som ziarlila.Ked som porodila,sice som sa ukludnila,ale zase som bola vycerpana od deti (mala som ich kratko po sebe) a nervozna a to tiez dost pridava a obcas som vyletela.Ale nebolo to uz take hrozne ako predtym a myslim ze clovek sa uci zivotom.Uplne to preslo,az ked si moja polovicka zacala niekoho hladat a nasla,ale nastastie spolu nic nemali.Vtedy som pochopila,ako ho lubim a ze vsetko to stresovanie sposobovalo len to,ze som sa u neho spravila zla a odhanala som ho.Pochopila som,ze clovek ak chce,podvedie aj tak.Ci to jeho zena chce,alebo nie.Takze je zbytocne sa rozculovat a stresovat,zbytocne pritazis len sama sebe.Ak ma zaujem o Teba,bude len Tvoj.Ak nema (co moze prestat mat ked mu budes dlho robit peklo) tak tomu nezabranis ani rozculovanim sa.Ked clovek to pochopi,az ked vidi,ze svoju lasku straca :o( Ked som si predstavila,ze je mozno v naruci inej,iba preto,ze som nedokazala byt normalna,skoro mi prasklo srdce.Niekedy ma hneva,ked povie ze pride skor a pride neskoro.Ale uz mam vacsi pokoj na dusi,ked si hovorim,ze ked bude chciet,podvedie ma aj tak.A ked mu dam volnost,bude mat menej dovodov ma podviest,lebo take zeny muzi miluju :o(

mirka111

neskutocne obdivujem ludi ktori sa len lubia a nic viac...ja som uplne katastrofalna a neviem co so sebou...dnes sa to zasa zopakovalo...najprv meskal hodinu lebo nieco mal dolezite tak som to pochopila ale led prisiel povedat ze za hodinku a pol uz musi ist a ja som to zasa neuniesla lebo vcera mi slubil ze bude dlhsie....tak co som mala ludia spravit?

n..

a ešte ak to nebude z hak.. tak by to mohlo byť z hormónov či si neni nejak na štitnu chorá alebo či nemáš nejaké hormony aleb čo naviac

[zruseny12]

my to mame skor opacne...posledny krat sme sa pohadali,lebo zacal porovnavat znamich k jednej znamej, co so mnou vybabrala...
neviem ako by som to popisala,este nic neurobili a uz ako keby ich prirovnaval k tej znamej...a mna to velmi nastvalo...lebo nemozeme hadzat ludi do jedneho vreca....moj nazor...
len u nas je to,ze on nepozna ludi tu,lebo nie je odtial to...takze tazko moze posudzovat kto aky je...
ked sme byvali,skade je on...taky problem sme nemali...lebo som tam poznala malo ludi a viac casu som travila na zahrade a s dcerou...

mirka111

hadate sa niekedy niektora aj preto ze chcete aby vas priatel mal rovnaky nazor?napr. ze vy si nieco myslite o tom ze niekto je zly a on zasa ze nie...a vy chcete aby si to myslel aj on ???????????