nechcem byt zla:-(

Príspevok v téme: nechcem byt zla:-(
mirka111

ahojte vsetci,noo mam taky problem.asi to bude nejaka choroba psychicka,ale chcela by som vediet ine nazory.no mam priatela,je velmi dobry,ale velmi casto sa hadame.hadame sa preto lebo mna nastve aj nejaka malinka somarinka a potom vybuchnem,som zla,nervozna a neviem sa ovladat.velmi na neho kricim.bojim sa ze ma preto prestane mat rad a rozijdeme sa.velmi ho milujem.a chcela by som nejaku radu ako sa ukludnit alebo nieco len uz napiste.dakujeeeeeeem veeeelmi moc

[zruseny13]

aj žiarlivost no.....mam pocit že žiarlim na všetky ženy na svete aaach čo robit, prečo to takto musi byt??:(

[zruseny13]

presne...:( ja tak často počuvam vetu "na vztah treba dvoch" :( ale čo ked ja CHCEM SNAZIM SA CHCEM ABY TO BOLO OK :(ale zase sa niečo zmelie zase ma niečo naštve a je to tu hnev učinkuje :( inak berem CHLOE ale myslim že som bola taka aj pred tym ako som ich začala brat!!:(

majkaaa

dobre teda(: uz som si myslela ze si moja kamaratka, ja mam taky isty problem a kamoska takisto, ja beriem hak pomaly uz rok a tiez to iste vybechu smerovane k priatelovi ktore neskor lutujem, posledny rok by sa dal ocharakterizovat takto, vybuchy, ziarlivost sceny atd - mam dojem - nie mam dojem ale uz som si takmer ista ze to JE kvoli HAK a kvoli hormonom, ale teraz neviem ze ci to je naozaj tak lebo co ked som bola taka ako predtym iba si to teraz namyslam, vazne uz neviem. ja mam obavy ze kvoli mojej vybusnosti a vypadom budem coraz viac neznesitelnejsia a skonci to nakoniec zle a ja si to budem vycitat, mam dojem ze som dostala uz tolko sanci...
:(

[zruseny13]

Mirka no je to ako kedy, dakedy sa tyžden nehadame a dakedy každy den...:( dnes zas a zassss už mam toho dakedy plne zuby...že sa hadame pre somarinu že sa odujem že sa oduje na mna aj priatel :( že jaaa sa zase rozzrevem :( že je to takto dakedy naprd všetko...že mam hnusne myšlienky a neznašam samu seba pre to aka dakedy som :(

fialocka

ahoj Mirka, nemyslim si ze mas nejaku psychicku poruchu :) skor nevies vo vypatych situaciach ovladat svoje pocity. tak, ako vela inych ludi(napriklad ja).. vtedy povie clovek aj veci, ktore tak nemysli a velmi tazko sa potom ospravedlnuje. musis sa naucit ten hnev ovladat, nie je to lahke, ale postupne sa to naucis. ja sa vtedy zhlboka nadychnem a s vydychom si predstavim, ze to ide zo mna cele prec. neviem, niekomu sa to bude zdat blbe, ale mne to pomaha- uvedomit si, ze nie vsetko co mam vtedy na mysli musim povedat.

mirka111

lili17:uuf ja som si uz myslela ze som uplne sama.nie zeby som chcela aby taky niekto bol ale je to lepsi pocit.a kazdy mi tu pise ze s tym mam jednoducho prestat ale ked to nieje take lahke a tiez uz neviem co robit,niekedy mam dokonca uplne sialene myslienky a inokedy zasa je vsetko v poriadku. achcela som sa ta opytat ze ako casto sa hadate?a hejze toho potom velmi lutujes?lebo ja nenormalne.