balenie dievcat

zuzak

sak takych jak ty je viac...narovinu to nepovedia samozrejme hned do oci ale postupne sa vsetko odhali...a sexualne chutky ma kazdy nejake, to ti nezazlievam ale tak...realny zivot je trosku iny obcas...a mam tolko co ty

carlito

no vidis zuzak a to som sa este poriadne nerozbehol.jak z divych vajec.
no podla teba to neni normalne ale pre mna to je sranda, inac kolko mas rokov??

zuzak

no pekne si to tu opisal...uz sa necudujem ze nemas sancu u bab...jako sory ale co je moc to je moc...som myslela ze si trochu normalnejsi... neviem, ja uz pre teba teraz ziadnu radu nemam...

caelito

ked sme pripustali nasu suku vlciaka aby ju nakril, tak to bola pecka
suka sa branila branila nejavyla zaujem a pes jak dzivy na nu skakal furt cisto jak keby ju znasilnoval a nakonec sa mu to podarilo a asi obaja boli spokojny
tak to som si zobral ako priklad ak som nadrzany ta tiez skacem na zenu jak dzivy a nedam jej sancu ale to je ina haluz a potom aj ten sex je pecka
ale ne furt mam taku naladu ale ked hej ta zeny mate smolu ale nakonec sme obaja spokojny he he

caelito

no asi boli normalne, spoznal som dievca parkrat sme boli spolu vonku no a zacali sme spolu chodit.
a co sa tyka sexu ta ked sa popilo tak k tomu doslo, ale vacsinou je to o tom ze zensku taham pod pod a ona potom ide.
ale to je blbe myslim to tahanie, ale nie kazde som musel tahat ale to tam potom nebola ta predohra ktoru mam tak rad
a s priatelku to bolo fajn, ale nebola tam ta divokost ktoru mam tak rad

carlito

ikuska to o tej chuti, jak zistim ze ma zena chut??? ak ma niekto chut na halusky tak ako to niekto zisti? ja to zistim tak ze sa spytam chcela by si nieco ziest??? a ona odpovie. ale ak by som sa spytal ci by si chcela vrznut tak leti facka, a hned ma ma za magora, (co nepopieram)
ale to su nejasne veci!
tak ako sa v tom vyznat???
aby som nevisiel na kratko

carlito

zeny su velmi komplikovane a ja im vobec nerozumiem??? viem si s nimi uzit srandy aj pokecat, ale problem je us s tym sexom???

caelito

no asi je to o tom aby som sa vzdialil, alebo prestal ,,podpichovat,, ale ked ju chcem zbalit tak co mam robit???
potom som vzdy z toho sokovany a neviem co mam robit dalej.
takze asi ten moj pristum neni spravny ale ja to vsetko berem zo srandy...
nu as kym nedostanem :(