Zmakol ked nemal....

Príspevok v téme: Zmakol ked nemal....
rusher

Ahojte,stala sa mi taka dost nepochopitelna pre mne vec.Boli sme s priatelkou na chate,na ktoru sme sa tak dlho tesili,ale ked prislo k TOMU.. tak mi zmekol,a v ten vecer som nelam erekciu.Bol som velmi nadrzany a tesil sa na to,ale ako nachval sa hento stalo...Je pravda ze to nemame kde robit tak casto a ked uz je raz za cas cas a miesto tak sa hento stane.MOhlo to byt tym ze som bol prilis nadrzany a zato som nemal poriadnu erekciu???Prosim o vysvetlenie, pripadne o rady ... a prosim ziadne sproste nazory. DAKUJEM

Plysiak

nie, psychika by to mohla byt len okrajovo... mam jednu otazku je blba.. ale.. paci sa ti priatelka aj ked je vyzlecena? beriem ze ano, takze.. bola to chata.. bol tam alkohol??? ak ano, mame po probleme.. nebuduce nepit moc.. ked si das trocha znecitlivie, budes sa robit dlhie.. ked si das moc znecitlivie a ani sa nepostavi.. ale ak stal a stal a.. potom uz nie.. stalo sa to aj mne, ale nebol som ani vystresovany ani nic, sak je to prirodzena vec.. treba potom este 2.predohru :D:D pre teba.. nestresuj po prvej pol minute ze to nejde lebo ani nepojde.. proste si to nevsimaj a vsimaj si ju, to co robis, to co robi ona.. pomoze aj ked ti bude ona robit dobre.. zo zaciatku rukov, a.. mozno ta aj spravi rukou :D:D clovek nikdy nevie.. ale kazdopadne skus to tak.. ono to pojde.. len sa musite dlhsie maznat pod perinou.. ;)

xlapec

nooo to bude psyxycky probleeeem,ze na to velmi rozmyslas ,proste v hlave ti len sex bezi a nic ine...a neviem ci zvazujes ci bdues dobry ,ci ju uspokojis a ked na to dojde mas stres a sa ti nepostavi,rozpravam z vlastnej skusenosti a navstevujem doktorov,ten problem ma 20percent mladyx ludi,ale moznos a mylim a u teba sa to stane len parkrat ,u man bohuzial viac a musim si pomahat kade cim a hlavne svoju mysel zamestnat inymi vecami ...

luciferka

Ahoj myslim ze je to len o tom, ze si to az prilis chcel, mojmu priatelovi sa to tiez obcas stava, najprv je obrovsky az mam pocit ze ma prepichne, a potom zrazu bum a nic, nic na tom nie je, nie sme predsa dokonale stvorenia....

rusher

mnamka257 no stalo sa to len raz a na druhy den to uz bolo OK,vies mna zaujima len ze preco sa to stalo vtedy......

rusher

laky tych dotykov bolo dost..:) ale proste neviem,,,no je pravda ze som v ten den musel rano skoro vstavat do skoly a ta situacia sa odohrala v ten den vecer,tak mozno aj vycerpanie + velka nadrzanost..... mozno keby som si dal trochu alkoholu tak sa viac uvolnim a ma to prebere.Alebo nemate skusenosti s energetickymi drinkami, ci podporuju erekciu,ked vlastne ony roztahuju cievy a pumpuju krv???

rusher

kla.ra no praveze este niekolko tyzdnov pred tym som mal trosku pivka a amareta v sebe a prebehlo to bez problemov cely vikend.A teraz som nemal ani kvapku v sebe...mozno ten alkohol v malom mnozstve ta uvolni a nesustredis sa na to nadrzanie az tak moc, si myslim....

laky

No to je pravda....o alkohole....Ale bol si len príliš nadržaný.....Možno že bolo málo dotykov....Tvojho priridzenia....stáva sa že sa ctiš nadržaný a esrekcia nic....Podla mna sa to potom už nabuduce nebude opakovat...Kazdy je inac citlivi...vyskus Tie dotyky....

rusher

DIki chalani, najskor to bude asi tym:)a o tych tantrickych cvikoch pocujem 1-krat...skusim googlovat o com su....