Duphastonom...kedy?

z

ja som tehotna aj vdaka duphastonu a ten liek mi aj udrzal prvy trimester rizikove tehotenstvo. Lenuliatko, neni to silny liek je to jednoducho hormon progesteron. Aj ked som zastancom prirodnej mediciny lekar asi isto vie preco ten duphaston predpisuje!!!Tak nevymyslajte a uzivajte ho..samozrejme ak chcete tehotenstvo, je to vasa vec...

Petuska

ja som len chcela vedieť prečo to lekári predpisujú svojím pacientkám...z akého dôvodu. ja ich rozhodne nebudem užívať, ak mi ich lekárka nenaordinuje...

lenuliatko

pokial nemusis neber to.su to silne lieky.a ak ti to meska teraz prvykrat nic si ztoho nerob.ved to sa da upravit aj inymi sposobmi terba skusat nieco ine.vies nie je vzdy najlepsie sa hodit na lieky.niektore viac ublizia a pomozu len na chvilku.ale taka spon uz vies naco s apouzivaju

ddddd

mne vyvolával bolesti hlavy a prechádzalo to až do migrény... a keď som to povedala lekárke... tak mi normálne neverila
takže ak nerobí dobre, radšej odporúčam ho nebrať

Petuska

zatiaľ nemám konkrétny príklad, takže Ti to neviem opísať...len som čítala veľa článkou a diskusií v ktorých píšu baby, že im lekár nasadil tento liek v dôsledku meškajúcej resp. nepravidelnej menštuácie, tak som chcela vedieť či budem aj ja ten prípad lebo mne to tiež začína štrajkovať, ale len prvý krát...ale asi všetko závisí od lekára...

lenuliatko

skus napisat presne aky mas problem a potom bude lahsie poradit ti ako dlho sa ma brat duphaston.lebo on je na viacej veci:disfunkcne krvacanie.hroziaci potrat,nepravidelny menstruacny cyklus,predmenstruacny syndrom,habitualny potrat...

hul 2

mám nepravidelný menštruačný cyklus.Teraz beriem duphaston,už 6 mesiacov.Zatiaľ mám pravidelný cyklus.uvidím po dobratí duphastonu.Beriem ho od 11 do 25 dňa cyklu 2x denne.