mate dake zle skusenosti s lekarmy ako ja

Príspevok v téme: mate dake zle skusenosti s lekarmy ako ja
TZ1

moja byvala lekárka na ulici 29 agusta bola dobra ale lekari v ružinove nie,moja mne dala hospitalizovat 8 krát ale ony len vyhovorki nemam volne miesto musite íst domou,čisla 155 a 122 neznašim ak my nigdo spomenie ích tak ho zmažem s priatelou!A prečo ích nemám rád preto že my bolo tak zle že sem se nepohol s postele silna krč volám sem na 155 a ony pre ných to neny važne možete prsosím príst a sám,to iste aj 112 onych nechcem počut,a prečo s chirurgami problem no raz mne bolel žlčník 1 mne chcel poslat na operaciu volal sa Hrin a poslal mne 2 chirurgovi a ten zistil že len podraždeny žaludok malem mne MuDr.Hrin poslal na operciu od tedy aj preto neznašim chirurgou a jeden mne vystrašil nemocnici ked mne bolel žlčnik ked to neprestane bolet šup na operačku.A moja lekárka ta si vždy dava dovolenku neznašam to.

jajkafr

Kattin
ak máš u lekára kartu viac ako pol roka príď za novým lekárom, ku ktorému chceš dať kartu opýtaj sa či ťa vezme ak povie, že áno tak zájdi k starému lekárovi a povedz sestričke, že chceš kartu lebo ju chceš preložiť k inému lekárovi, lekárka ti do karty napíše že ťa vyradila z evidencie a ty môžeš ísť k inej lekárke.... lekárke nemusíš vysvetľovať prečo od nej berieš kartu jednoducho si sa tak rozhodla :) máš právo na vlastný výber lekára

gater

Je lekar ktory ked sa ucil tak ho to zaujimalo. Je lekar ktory ked sa ucil tak ho to vobec nezaujimalo a mozno ani lekar nechcel byt...rodicia boli lekarmi on musel byt tiez. Je lekar ktory povazuje cloveka za ,,kus,,. Je lekar ktory cloveka berie ako zivu bytost s pocitmi... Je velmi smutne,ze mame aj hlupeho lekara... j