Je to možné? Aký máte názor?

Príspevok v téme: Je to možné? Aký máte názor?
Chester

Pekný večer. Mám dievča už rok, som jej prvý s ktorým mala sex. Predomnou ešte s nikým nespala. Oná vraví, že ak sa nám to podarí, tak by chcela so mnou ostať navždy (strašne ma miluje, je na mne priam závislá, takú lásku na svojej koži som ešte nikdy necítil) Je možné, že by som mohol byť jej jediný v živote s kým bude mať sex? Myslíte že jej bude stačiť skúsenosť len so mnou? Ja som jej povedal, že na ňu to príde a bude chcieť skúsiť aj niečo iné, ale ona ma hneď odbila. Sú tu také dievčatá, čo mali za život zatiaľ len jediného partnera "v posteli" ??? Diky.

dada

Kazdy vztah a aj my vsetci sme zalubeni tak sa spravame uzastne ...ale....aaale to vsetko moze pominut a pak ...pak to pride ...vsetko je odrazu ine a ak si ti dvaja nenajdu sposob... zacne nieco chybat...alebo niekto..o tom som chcela ...

olivia555

no jasne, ze take dievcata este existuju :) i ked je tento svet veeelmi skazeny a plny sexu ako to uz tu niekto spomenul ale stale je tu urcite percento ludi (patrim tam aj ja) co mu staci jeden partner. pokial sa k partnerke sprava pekne a je pozorny, partnerka nema co riesit a chybat jej druhy urcite nebude. :))

misicka

zda sa mi to prinajmensom cudne riesit takuto vec..ved predsa ked ju lubis tak neuvazuj o tom ze s nou o rok ci dva nebudes, skor by som povedala ze clovek by sa mal tesit z toho ze nasiel spriaznenu dusu, mal by sa tesit z pritomnosti a ak sme s nou spokojni tak hladime aj do buducnosti a planujeme si ju s tym clovekom ktoreho lubime....a to ze zena alebo muz ma iba jedneho sexualneho partnera nie je nic neobvykle, z vlastnej skusenosti poznam mnoho takych ludi a urcite tym netrpia ani nie su vadni:)...proste su spokojni so zivotom aky vedu

moniqa87

chester, vobec to nie je nemozne, aj teraz chodia nastastie po svete ludia co vedia, ze sex nie je len zabavka a ak uz s niekym maju sexualny vztah tak to s nim myslia naozaj vazne a vobec jej nemusi chybat to, ze to neskusila s nikym inym...
samozrejme, je predcasne tak skoro robit zavery, ze zostanete navzdy spolu aj ked to tak obaja citite lebo ste mladi, ale myslim si, ze to vobec nie je nemozne...
ja a moj priatel sme predtym nemali inych sexualnych partnerov a sme spolu viav ako tri roky a po inom netuzim...
moja sesternica nemala pred svojim teraz uz manzelom nikoho a su spolu 6 rokov...

dada pre kirushu

No...je to mozne ...ale tu nie je rec o tom, ze to bude hned..ale pocas celeho zivota s jednym partnerom...a ide o to, ze sa jedna o prveho muza v jej zivote..
NIKDY NEHOVOR NIKDY!!! ...ale som aspon realistka ... pekny dnik :-)

kirusha

dada nemusi to by hned takto... viem to lebo to prave teraz zazivam na vlastnej kozi.. asi si este lasku nezazila.

dada

Prepáč...ale nie ...nebudeš jej stačiť...je iná doba , plná sexu a ak ...tak sa stane v dnešnšj dobe zázrak...

expert

Si šťastný človek, buď rád. Láska hory prenáša a kým máte jeden druhého máte všetko. Láska sa ale potrebuje "živiť a udržovať" aby nezovšednela. Je to vzájomný vzťah, kde nestačí len brať, ale treba aj dávať. Potom to bude super. Ak sa obaja budete usilovať dosiahnuť nielen to po čom túžite ale hlavne o čom sníva ten druhý nebude ani jeden z vás chcieť "experimentovať inde".
Láska i sex má mnoho podôb a všetko závisí len od vás. (držím vám palce)