Tibi ( tibetska huba )

radus

Mam Tibetsku hubu na mliecny kefir aj tibi krystaliky na vodny kefir.Pokial ma niekto zaujem nech mi napise na mail.reduson@gmail.com

radus

Mam Tibetsku hubu na mliecny kefir aj tibi krystaliky na vodny kefir.Pokial ma niekto zaujem nech mi napise na mail

fungujeto

Pani Tamara na TV8 sa pýtala jednej diváčky,aby prezradila čo je, čo pije, lebo má vraj črevá ako malé bábätko. A ona na to, tak ja vám to poviem - pijem Tibetskú hubu. Ja som v tom čase pila kefír asi 3 týždne, a keď som to počula, pokračujem v tom - 20 dní pijem, 10 dní mám pauzu.

dasa1978

pán sano2 , prosím vás , môžete mi zohnať aj čajovú hubu ? Lebo som aj svedkom ,keď sa človek vyliečil z rakoviny pomocou čajovej huby. A po určitej dobe to nemôžem zohnať . Ďakujem za skorú odpoveď s pozdravom Dáša

dida 5

ahoj sano, aj ja by som mala zaujem o zaklad na mliecny kefir - zhanam to uz dlho. nejde mi otvorit tvoj email, tak ked to citas, prosim napis mi na

5mandarins@gmail.com

alebo pripadne nejaka ina dobra dusa, ktora by sa chcela podelit o kusok mliecnej hubky :))

sano2

Ja ponukam tibi mliecnu hubu aj s krabicou .Ak mate zaujem tak mi napiste na email . Vodne kristali a tibi kristali su rodiel .