Ocny lekar v Presove

Príspevok v téme: Ocny lekar v Presove
majka_

Som skoro rok po laserovej operacii oci a lekar, ktory ma operoval hovoril, aby som navstevovala ocneho lekara dalej (som bola operovana pre kratkozrakost). Akeho ocneho lekara by ste mi odporucili? Chodila som ku dr. Hurtukovej (alebo tak nejak sa volala), ale s tou som vobec nebola spokojna. Pocula som, ze dr. Kmec je dobry, ale ma kus drzu sestricku, ktora, ked moja mama volala, povedala, ze dr. Kmec ma kopu pacientov. Ktoreho lekara mi odporucate? Prosim o rychlejsiu odpoved, ak to ide.

jablonkaa

monicka, no super charakteristika lekara :-DDDDDD len neviem co by on na to povedal, keby to tu precital.
ale pobavilo ma to.
ja chodim k dr. hurtukovej. ma sice vela pacientov (asi ako vsetci ociari), ma aj svoje muchy, nie vzdy je privetiva, ale inak je odbornicka a nezanedba nic. snazi sa patrat po pricine stavu, nie liecit nasledky. ak moje deti raz budu potrebovat ocne vysetrenie, pojdem zase k nej.
majka, ty stale vyhladavas referencie na lekarov na internete, uz to bol gynekolog, obvodny lekar, teraz ocny. je dobre urobit si prieskum, ale vela zalezi aj na samotnom pristupe pacienta. ak lekar vidi, ze sa zaujimas o svoj zdravotny stav, vela sa pytas, slusne si poziadas nejake vysetrenie, neodmietne ta a budes spokojna.

monicka2509

majka,ja chdim ku Kmecovi,tolko sa nasmejes ked tam prides a ta sestricka no comment,hej je strasne drza,taka mala chda blondata a hlavne pajedna:)aj ja som po laserovej operacii oci,bola som v Ke.A este k tomu lekarovi,on je tusim teply,nosi silonky a vela prstenov,ale to je jedno,no ja mam z nich proste stale humor ked tam pridem..on ako lekar je v pohode.

majka_

martinnnko: ja som bola na operacii v 3F centre (Mikrochirurgicke centrum 3F), ktore ma sidlo v Kosiciach. operoval ma dr. Daboczi a bol super (vratane ostatnych lekarov, sestriciek a ineho personalu).

pia777

ja chodim k doktorke Vaňovej, ona je dost dobra si myslim, to iste hovori o nej aj moja babka, tety a oco, ktoremu dost pomohla a neda na nu dopustit.ordinaciu ma vo vojenskej nemocnici ci ako sa to vola...vedla uz spominaneho doktora Kmeca...takze ja urcite odporucam ju

mirka 23

Ja chodím k očnej na sídl. 3, do strediska oproti vukovu, ale lekárka nie je bohvie aká perfektná. Párkrát som bola na ošetrení u očnej aj na poliklinike na Sekčove (Raimanus)na 3.posch, neviem ako sa volá lekárka, ale bola dosť dobrá.