Pre RNG :)))

Príspevok v téme: Pre RNG :)))
freeeya

Ahoj,vidim,ze sa tu vyjadrujes k roznym temam a ludia ta ziadaju o radu,tak aj ja budem taka smela. Mam uz rok problemy s kvasinkami,casto sa mi vracaju (aj kazde styri tyzdne).Nechcem uz ziadnu chemiu a gynekolog mi nepomohol. Uz sa mi dokonca zda,ze sa mi to dostalo aj do hrubeho creva.Hladam preto nieco prirodne,,ale spomina sa tu kokosovy olej,koloidne striebro, aloe vera a neviem co vsetko este. Tak ta prosim o radu,co mam prosim robit? Dakujem ti

mirka 23

RNG, na 100% dostať v každej lekárni tieto kvapky a aj tablety.
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

A sú za tú istú cenu aká je na nete.
Myslíš že tablety sú také dobré ako kvapky?

RNG

freeeya, GSE som mal povodne v obchodoch, dnes ho mozes nahradit zhruba dvojnasobnou davkou citrovitalu, ktory dostanes bezne v lekarnach vraj.
Collostrum dava kazda krava a koza 2 dni po oteleni, nechapem, pre co sa na Slovensku nezbiera. Osobne som mal v plane povodne aj to zorganizovat, ale zialbohu som nenasiel ludi ktori by to boli schopni a ochotni spravit a ja som prilis daleko od Slovenska...
Oreganovy olej dostanes aspon tekuty, ked nic ineho a sice pali ale da sa pouzit aj do jedla ako korenina a tak sa da skor dostat do tela.
Ano, kapsulky by boli jednoduchsie prehltnut...

RNG

question, ja neviem kto vsetko predava koloidnu striebornu vodu. Ja len viem, ze som v mojom Luceneckom obchode osobne nainstaloval malovyrobne zariadenie na koloidnu striebornu vodu a dufam, ze ho este stale pouzivaju. Obrat sa na nich, ceny maju dobre.

freeeya

prepac,velmi sa ospravedlnujem,,uz by to malo byt v poriadku. A nemozem tie veci nahradit niecim inym? co je lahsie dostupne? napriklad kokosovym olejom? zufala som,,gynekologicka mi odporuca preliecenie silnejsimi antibiotikami a to sa mi teda moc nepozdava :((

guestion

RNG, prosím Ťa, môžeš aj mne poslať "zoznam predajní", v ktorých môžem kúpiť napr. koloidnú striebornú vodu a za akú cenu? Ďakujem.Martina267@gmail.com