zeby vriedok?

Príspevok v téme: zeby vriedok?
3nt

ahojte!mam taky maly problem.uz asi 5 rokov mam taky maly vriedok...alebo co to je.proste v normalnom stave to vyzera ako mala jazvycka ale raz za cas sa to zapali, nafukne (asi do velkosti hrasku) a asi po 1-2 dnoch praskne a tecie mi s toho krv a hnis.ked je to zapalene je to dost bolestive.neviete mi niekto poradit nejaku mast alebo nieco co by na to mohlo fungovat?

Ivka 1

Olala napíš mi na mail,pošlem Ti bližšie
info o firste. Jeden z prispievateľov mi
písal,že to mal také veľké ako rozpolená
slivka, vytrpel si hodne bolesti pri čistení na chirurgií a firstom si to dal
pekne do poriadku. Mám s tým skúsenosti aj zo svojej blízkej rodiny,
takže môžeme popísať viac.

olala

boze to je tak ked si clovek spravy dva nicky:(az teraz kukam pod cim pisem.no neva.to som ja 3nt.no kukala som tie dalsie prispevky a na 99% si mi tu operaciu vyhovorila.to som teda necakala ze je to az taketo.som myslela ze je to nieco ako ked ti vyberu znamienko.

olala

ved praveze aj ja som to pocula.ze sa mi to potom moze obnovit.a to Aloe First kde zozeniem?to je zrejme mast ze?ako sa to pouziva?teda viem ako sa pouziva mast ale myslim ako casto a akym sposobom.

Ivka 1

Je to to,čo som myslela : sinus pilonidalis. Ak si dáš vyhľadávanie v témach,je tam viac prispevkov o tom.
Mám veľmi dobré skúsenosti s Aloe Firstom, operatívne sa to dá síce riešiť
ale zvykne sa to obnovovať.

3nt

wikina=bola som s tym u chirurga a ten povedal ze by to bolo najlepsie vybrat.lenze cele by to prebiehalo asi takto:museli by mi to najprv napustit nejakym maglajzom aby videli ake to ma korene.to by este nebolo take hrozne.len chirurg hovoril ze by to bola klasicka operacia.normalne by ma museli uspat a tak.a priznavam som posero.aj na vybratie znamienok sa musim dlho dlho pripravovat.a pravdupovediac naposledy som bola v nemocnici ked som sa narodila:)ako je mi jasne ze ked to neprejde tak to budem musiet podstupit ale bola by som rada keby to slo aj inak.

3nt

prave to je blbe.na takom debilnom mieste ze si to nemozem ani prelepit ani nic.mam to niekde medzi chrbtom a zadkom:)napisem to po lopate:)mas dve polky zadku a medzi nimi je cesticka.tak na tej cesticke uplne hore.cize ked si na to dam aj nejaky maglajz a prelepim to tak mi to vydrzi tak cca maximalne hodku.

wikina

ahoj ja mam ten isty problem uz roky ten vriedok sa mi tvori na slabinach pomozu iba antibiotika mne to prasklo a tvorila sa jazva ale pokracovalo to dalej niekedy som ani chodit nemohla lebo sa mi to trelo pri chodzi a bola to strasna bolest., chod ku koznemu lekarovi nech to zacne liecit aby si nedostala infekciu