zajaciky pomoc

orgi

Je rozdiel, ci chovate zviera vnutri alebo vonku. Zvierata zijuce vonku sa pred zimou nalezite obrnia, a to tak, ze im zhustne podsada, teda maju hrubsi "kozustek". Zvierata chovane doma maju vnutri teplo a tak nemaju dovod na to, aby im zhustla srst.Preto treba urcite psov a mozno aj zajacika obliect ked klesne teplota 5 stupnov a nizsie.

janka.

my mame yorkshira, má len 2 kg je maličky, a stale sa vonku trasie, lebo je mu zima. ani sa nechce prechádzať, rýchlo sa vyciká a len stojí a pozerá na mna. Akoby sa chcel opýtať: čo si pipi, v takej zime ísť na prechádzku. Ale my ho obliekame. Naša mamina vie uštrikovať roláčiky pre neho a má ich hádam aj 20 ks. všetky farby. a na zimu má kožušteky . Takže určite je aj zvieratkám zima. Aj zajačikom. Aj keď na dedine su zvieratá aj zajace vonku. síce v klietkach a búdach ale vonku. chúďatká.

mata

samozrejme niektore zvieratka su radsej ked ich nechas na pokoji a das im len nazrat ale niektore su dost spolocenske...si predstav byt stale zatvoreny v klietke...tiez nie je bohvieco ked su stale doma ..teba by to bavilo?takze vybeh ale zdravo

radana

Myslim,ze majitelia tych zvieratiek to robia pre dobro svojich milacikov.Aj my ked sme chodili s kocurikom k veterinarovi a sli sme autom,tak sme mu pravdaze ze vesticku nedavali.Ale ked sme sli pesi a bolo to v zime,tak ta vesticka sa zisla.Aj zvieratka byvaju chore..

mata

no uz som sa zlakla ze mi tu budu nadavat ze tato tema sem nepatri:Dtak to som rada lebo mi trha srdce ked idem prec a sa natahuje ku mne a olizuje ma a nemozem ho zobrat lebo je uz zima a take voditko mam aj ja a vobec mu zo zaciatku neprekazalo:D

poliewoocka

Samozrejme, tak, ako yorkshirsky terier, aj zajacik si zvykne. My mame zajacika uz vyse roka a aj voditko ma ako taku vesticku okolo telicka. Zacalo mu to vadit jedine, ked mu uz bolo tesne a povyrastol z neho...

radana

Skus mu ju dat a uvidis.My ked sme dali prvy krat nasmu kocurovi taku vesticku,tak stal ako paralyzovany.Bol velmi smiesny.. :D