NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

kosa

RNG,
az tak negativne to nevidime.
ano, maju CAS a maju PENIAZE.
to im dovoluje sa pohybovat po celej planete.
Vcera hovorili ve Svicarech-''socijalizmus je nedobry-ale ten socijalizmus tam nechali pre robosov vybudovat-a dnes hovorja v Rusku,socijalizmus je dobry, ale drzia sa STATNEHO KAPITALIZMU''.....

nic netrva vecne.

bobika 1

radana, ved práve...ja už končím lebo už ma to tu nebaví ani damian tu nie je, len nejaký vybodkovaný detektív Karol :) čavinko

radana

bobika1 taketo nieco mozu napisat akurat taki,co si menia nicky ako na beziacom pase a myslia si,ze ostatni to praktizuju tiez.. :)

bobika 1

.......a okrem toho damian ma oslovil v príspevku o 15:33 tak zato som nadviazala, ja som s ním už viedla debatu o škodlivosti mob. telefónov...nooo ešte niečo detektív oriešok?

bobika 1

...........počuj nešpekuluj ja som bobika, a ty nemeň znamienka ako bláznivý a daj si normálny nick, potom mudruj kto sa tu začo skrýva oki?

RNG

pre rng,
keby som nemal ten isty nazor, ze sa najdu ludia co si rozne prispevky precitaju a prehodnotia a tak sa im dostanu informacie inac potlacane na vedomie, asi by som sem nepisal.

Rozhodne casu nemam na zvys.

radana

.............. tak si pozri prispevky dnes o 9:49.bobika1 uz do tejto temy prispievala..A dokonca sme tam aj naraz v tu istu dobu napisali prispevky.A tiez je rozdiel aj v tom,ze ja diakritiku pri pisani nepouzivam a bobika ano.. :)