ach ten menzes

Príspevok v téme: ach ten menzes
miselka

ahojte. chcem sa opytat, uz asi tretikrat mi prisiel menzes skor o tyzden, vzdy v ten isty den. mam sa niecoho obavat? moze to znamenat, ze ho budem mavat kazdych 21dni?? zacalo sa to robit, ked som uzila liek vermox. neviete mi poradit, ci to moze byt aj tym ovplyvnitelne? uz som ho asi mesiac neuzila..poradte prosim vas

aandrejkaa

aha, tak je to inak ako som to pochopila.... ale tak neviem....mne už sa to raz stalo, že som takto dostala menštruáciu... ale tá nasledovná prišla tak ako mala a potom som už mala normálne. Ja byť tebou tak počkám, čo to spraví budúci mesiac alebo radšej zájdem ku gynekológovi, ok :)

miselka

nie nie..ste ma nepochopili, 9.10 som dostala kramy a dnes opat..cize si to vypocitajte, mam na 21 den od dna ked ich dostanem

nikolarrr

mno ako ti to poviem ...tvoj ciklus je takýto.. teda má byť.. 1.......21 nemáš krámi potom cez 8 dni by si mala dostať krámi a zas 21 dníí nič..... ..... čiže 1......21 nemáš krami 22 23 24 25 26 27 28 29tam by si mala dostať krámi a potom by si nemala mať krámi naj. bude ked si to budeš do menstr. kalendára značiť:) a potom uvidíš či sú presne ak ich máš v ten istý den ak ano:)

n..

.. počkaj teraz nechápem veď ty máš dostať menzes ... každé 3 týždne.. veď menzes sa dostáva.. tak... na 21 den....... nie raz do mesiaca.. to si zle pochopila ty máš dobrý ciklus..... takže tak...:)

miselka

takze radis vyckat...ale vies je to dost take no hmm ako to povedat, asi najlepsie vystihuje slovo caste. kazde tri tyzdne, uf. hak to nechcem riesit

moniqa87

to sa ti moze casom aj upravit, nie je to ziadna choroba a ten liek to mohol skutocne ovplyvnit, aj ked ziaden lekar ti s tym nic nenarobi ak to tak budes mat aj natrvalo, jedine ak hak, ale to je lepsie podla mna vydrzat ako dopovat sa liekmi