Antikoncepcia, sex, menštruácia

jj.............

prosim vas ja by som sa chcela opytat v piatok som dostala menstruaciu a v sobotu vecer sme mali sex bez ochrany a moj partneer to vo mne niekolko krat nechal .chcem sa opytat ci mozem aj nepriek tomu otehotniet.dakujem velmi pekne za opoved

??????

To mi odlahlo, aj tak dakujem. Aspon som sa nieco novemu zase priucila. Nie nadarmo sa hovori, ze clovek sa cely zivot uci. Dakujem kraaasne

honey

jaaaj, ja som myslela že s HAK len začínaš, tak to potom je všetko v pohode, ako vraví veverqua, samozrejme ak berieš tabletky správne, tak si plne chránená aj v prestávke medzi baleniami :-))

veverqua

No tak teraz si nas ale poplietla, pretoze pises, ze si vzala PRVU tabletku, preto si aj honey myslela, ze predtym si teda nic nebrala. Mala si upresnit, ze to bola prva tabletka po 8 dnovej pauze. V tom pripade je vsetko ok, chranena si aj pocas tejto pauzy v uzivani, celych 8 dni. A ten prvy den menstruacie nech ta nemyli, plati to len ked HAK len zacinas uzivat, tj od zaciatku, nie po pauze.

??????

Ja mam v navode napisane, ze mam brat tabletku na 8. den po vybrati tabletiek.
A to je moj 3. den menstruacie. Takze som si nie celkom ista.
Dakujem pekne za odpoved.

honey

prvá tabletka sa berie v prvý deň menštruácie, vtedy si chránená od začiatku, alebo ju môžeš vziať na piaty deň, aby si predišla špineniu a vtedy treba ešte 7 dní chránený styk, takže je možnosť otehotnenia, aj keď si myslím, že malá.