tvrdnutie bruška

maja 2251

Brala som Duphaston,magnézium,ale konkrétne na to bruško nič,pretože to bolo fakt iba z únavy.Duphaston preto,lebo mi hrozil prvé tri mesiace potrat,bola som na rizikovom.Daj potom vedieť čo sa Ti narodilo.Úprimne Ti želám všetko nech Ti dobre dopadne.Ak môžem vedieť odkiaľ si.Ahoj

februar

ano februar je nas mesiac :-) Dufam, ze vsetko bude OK, pretoze aj sa dost stresujem ked citam vselijake tie clanky co vsetko sa moze stat, uz som si ich aj zakazala, no su v hlave....
V stredu idem do poradne, tak to poviem gyn. beru sa na to aj nejake tablety? Ja to zatial riesim tak, ze ked ma to tvrdnutie prejde, tak si lahnem a cakam kedy babo kopne, resp. sa na neho sustredim, kym necitim ze je OK.

maja 2251

Tak od piateho mesiaca.Sono,ultrazvuk boli O.K.Lekár povedal,že treba viac oddychovať.Keď som to začala cítiť sadla som si oddýchla som si.Jednoducho bolo si treba dávať pozor a fyzicky sa moc nenamáhať.Kedy to čakáš.Vo februári?Ahoj

februar

maja: dakujem za odpoved a podporu, chcela by som sa este opytat ci to co opisujem ja, je to to tvrdnutie bruska? A ako dlho si to pocitovala Ty, myslim intenzitu a od ktoreho mesiaca? a co si proti tomu robila? dakujem !

maja2251

nejaký kláves som omylom stlačila,tak pokračujem...hlavne keď som bola unavená.Pokiaľ to nie je dlhšie myslím,že sa nemáš prečo znepokojovať.Dnes má Anetka 7 mesiacov a je znej krásna slečna.Pre istotu to treba povedať lekárovi.Držím päste!!!

maja2251

februar Pokiaľ tvrdnutie trvá krátko ako píšeš nie je to až také hrozné.Mne tvrdlo bruško takisto,hlavne ke

februar

Ano urcite to poviem svojmu gyn. len mam obavy co bude dalej a ci je to vobec to tzv. tvrdnutie bruska. Ja citim akokeby napnutie celeho bruska, trva to asi 5-10 sek. a potom sa to strati. Je to to?

andy

cawko,musis sa setrit pretoze tvrdnutie bruska neni moc dobre.Mne tvrdlo uz v posledne mesiace.Je to vtedy ked sa uz babo chysta von.Takze nechcem ta plasit ale mala by si to povedat tvojmu gynekologovi.Moja mamka musela cele tehotenstvo lezat a mala vylozene nohy na dvoch vankusoch.Ja som vtedy mala 13 rokov.takze drzim palce.