SURNA POMOC:(

Príspevok v téme: SURNA POMOC:(
sasenka

Ahojte potrebujem pomoct lebo neviem co dalej,studujem v Brne inak som z Presova.Mala som trojrocny vztah v ktrrom som podvadzala ako sa dalo,preto som ho ukoncila..inak to bol slusny chlapec lenze prestal mal bavit,jednoducho tym,ze mi vsetko zakazoval ma od seba akoby odtahoval..,nakoniec som si nasla novu znamost som s nim uz nejake tri mesiace,vsetko by bolo fajn kebyze som nestudovala tak daleko,on je mladsi odomna a este len maturuje takze v presove ostat musi..,no ja..,ja chodim do Brna a coraz castejsie myslim na byvaleho,pretoze viem,ze on by sa ku mne nastahoval co najskor asi mi uz sibe a som sebec...,ale ja nedokazem byt sama,mne je neskutocne smutno ja potrebujem mat niekoho teraz neviem co mam robit.

mirus1311

Ak je milion dovodov, preco si sa s byvalym rozisla, a teraz by si chcela, aby sa k tebe nastahoval len preto, aby si nebola sama, tak je to zo zufalstva. Nechcem ta odsudzovat, za to ze si ho podvadzala - co bolo, bolo a aj keby si chcela, uz to nezmenis.
Ak svojho terajsieho priatela lubis, nenechaj, aby vam dialka pokazila vztah. Tvoj problem nie je vo vztahu, ale v tebe. Musis sa naucit zit sama, az potom budes vediet mat trvaly vztah, zit s niekym inym. Ja ti verim, ze ti chyba, ale skus sa sustredit na ine veci, na studium, na nejake konicky, aby ti ten cas bez neho rychlo zbehol. A o to viac si vychutnavaj cas s nim. Kym si v Brne, planuj, vymyslaj, ako ho prekvapis, a taaaaak. Skus...

sasenka

dobre July ale co mam teraz robit..,viem ze kebyze napisme ex tak sa ku mne hned nastahuje a zije so mnou on ma neskutocne miluje,lenze ja vioem,ze vtom vztahu mi milion veci nevyhovovalo a ani ho uz nerada bozkavam k tomu ja mam naozaj rada toho svojho lenze ja neviem ci to ten rok vydrzim ja laksu potrebujem ja bez nej neviem funogovat

July

Sasenka neblazni, Na jednej strane chapem, ze nehces byt sama, ale na druhej strane si za take mozes sama. Ak ti v niecom ten ex nevyhovoval, bola aj prijatelnejsia cesta ako ho podviest. Ak by si si sama pre seba zachovala status cestnej dievciny tak by si sa teraz az tak netrapila.

sasenka

Aha no asi vam je tazke vysvetlovat preco som robila to co som robila...,no vzdy som vsetko svojmu priatelovi povedala,mozno keby ste zazili taky vztah aj teraz mi to odpustil,al eja som chcela nanovo aby som niekoho milvoala v zivote sa nepozrela ani myslinekami na inych a to sa mi podarilo...,ale jendoducho dakedy mi pride smutno za ex...,predssalen tri roky robia svoje...,a je mis mutno ale neviem ci to je z lasky alebo skor z mojich majetnickych sklonov

marcela78

az potom si to uvedomis ked sa stane tebe presne to co si robila svojmu ex.. A ver ze stane...mlyny melu pomaly ale ist... staraj sa radsej o studiu isto si neplatis skolu sama tak zenahambi rodicov!!

honey

prepáč, ale ja takýchto ľudí nepochopím, nevážiš si čo máš, potom o to prídeš a teraz to chceš späť? Na mieste toho chalana by som ti dala jednu cez hubu nech sa spamätáš dievča