kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

andy

Ja osobne si myslím, že ona nestojí ani za pokus, žiarli na teba a preto ti schválne ubližuje. Snaž sa obmedziť s ňou sretnutia, potom postupne zrušiť, nedaj sa ňou manipulovať, štipľavé poznámky jej kľudne vráť a neboj, sama ťa prestane vyhľadávať. A myslím, že bez takej "tzv." kamošky budeš. P.S. Nepáči sa jej náhodou tvoj manžel? Alebo len trpí komplexom menejcennosti. Ale to je jej problém

ele

Ved uvidime, tento piatok mame taku malu party na nasom byte, budeme pozerat nase svadobne video, nechcem to kvoli nej zrusit, nechcem nakoniec z toho vyjst ako ta zla. Podla mna by sa mohla aj sama uvedomit, ved tie jej priblble poznamky nie su len tak nahodou, robi to vedome. Okrem toho som rada ze neriesim vaznejsie problemy ako je tento :-))

kamarat

porozpravaj sa s nou medzi 4 ocami, slusne jej vysvetli co ti prekaza, bez nejakych urazok, nenechaj sa zbytocne uniest emociami. povedz jej co a ako a skus ju taktne poziadat aby prehodnotila svoje spravanie. ak to nezaberie tak kasli na to. proste si urci hranice, za ktore ju nepustis a hotovo.

ele

kamarat, ja sa s nou chcem este raz porozpravat, ale to uz nebude ono, lebo budem mat pocit ze sa kontroluje a ona to ma v povahe, proste ked ma aj niekto pochvali a ju nie, tak bud sa ona sama pochvali, alebo v zapati ma ponizi. Robi to tak salamunsky, nie priamo, aby si to okolie nevsimlo.

marcela78

Presne viem o com pises, tiez som mala jednu zmiju pri sebe ale uz je nastastie prec, ked som jej pritakavala som bola dobra ale ked som zacala mat iny nazor na nieco tak uz na mna "kydala" a ked som ja nieco potrebovala, mala som zle obdobie nejak vzdy nebola po ruke....prec s nimi prec prec :-))

kamarat

ja mat taku kamaratku/kamarata, tak by som sa mu to snazil najprv normalne vysvetlit, povedat, ze to co robi nie je celkom ok. ak by sa nezmenil, tak by som sa s nim nestretaval tak casto a mozno aj vobec.