Privelky?

Príspevok v téme: Privelky?
Lolitka

Ahojte. otazka hlave pre baby - moj priatel ma pomerne dost velky penis (20-22 cm v stoporenom stave). ked sa milujeme, niekedy ma to boli, hlavne vtedy, ked som predtym nebola na stolici. na druhy den vacsinou trpim zapchou. neviem ci je problem v jeho dlzke, ale bola by som rada, keby mi niekto napisal, ci ma podobne skusenosti. moze mi podla vas jeho dlzka nejako zdravotne uskodit? a problem so zapchou moze suvisiet s dlzkou? prosim, budem rada za vsetky odpovede, ale seriozne poprosim, lebo ma to dost trapi. Dakujem.

Lolitka

no hej, asi to budeme musiet takto robit... ale niekedy ma to neboli, tak to tiez neviem preco niekedy ano inokedy nie...

usiko

no, podla toho co som si precitala od odbornikov, ak ma chlap prilis dlhy penis, je to skor na skodu ako na osih....v tom pripade musite sexovat tak, ze vies kontrolovat vniknutie, alebo on by mal vediet sam, ze ho tam nemoze dat cely, lebo ta to boli.....onoje to fakt smola v urcitom zmysle.....netreba to silit, mali by ste si uvedomit, ze tebe to moze ublizit a mal by sa kontrolovat...takto to muzi robia.....vies, oni sami vedia, ze tie vtipy o tom, ze cim vacsi tym lepsi nie su pravdive a su iba klise.....