Co su homeopatika

Scarleta

Až na to, že mi to zabera. Zaraba mi to do alkoholu. Dava mi lieky na prekrvenie. Presne potencuje podla zapalu v organoch a konkretneho stavu. Zapal obliečiek, virozy, zapal hrubeho čreva, zapal moč ciest, atď. Zisila mi ho sj lekarka, dala mi antibiotika, ktore som nebrala. Brala som homeopatika a na kontrole bolo po zapalePrve dni som citila palenie pri močeni a potom to prešlo. Takže ta pizdravujem,ty voda z vodovodu.

odpovedam

scarleta, az na to, ze homeopatika liecebnu latku nemaju ;-) a ani sa tym homeopati netaja. platis za cistu vodu z vodovodu.

Scarleta

Ahoj, ja sa liečim len homeopaticky. Chodim homeopatičke čo mi dava lieky na mieru, nameria ma na takom pristroji a zarobi lieky. Pracuje s väčšimi potenciami ako su predavane v lekarni. To je slabe. Princip je v tom, že mi to vyvola priznaky podobne chorobe telo začne same bojovat. Vždy lepšie ako brat antibiotika, ktore sa stavaju rezistentne s zničia ti celu miklofloru. A navyše na virusi nezaberaju. Ono je velky rozdiel medzi homeopatom a homeopatom. Musiš si najst takeho, čo ta nameria. Takemu čo lieči na zaklade rozhovoru by som ani ja neišla.

Hankerchief

Pre odporcov homeopatie:
klasická medicína je rovnaká mágia ako homeopatiká.Je to len iný pohľad na liečbu. Na výskum a výrobu nových liekov idú tiež velke prachy. Doktori sa tiež pozerajú na váš obraz z vnútra a snažia sa vyliečiť chorobu, ktorú ste si priamo či nepriamo zavinili vlastne sami. Takže vždy ide o to akým spôsobom sa nato pozeráte. Ja som mal v 13 rokoch silnú alergiu, liečil som sa homeopatikami a dnes už alergiu nemám.
Nezastávam ani jednu stranu a rovnako ich neodsudzujem tak si spravte svoj vlastný názor.

oli_janka

ja som homeopatiká pár krát vyskúšala, ale nejak ma nepresvedčili o svojej účinnosti.
inak celkom podrobné info o nich som našla tu bylinky.biz

blondula

aj ja som nejaky cas "podlahla" tymto pilulkam,ale vysledok ziadny...su to zbytocne predrazene tabletky,ktore u mna nemaju nijaky ucinok !! moja kamaratka brala tiez nieco a lekar jej povedal,ze vysledky sa dostavia asi po 2 az 3 mesiacoch !! ... radsej si zaplatim par centov za recept a vyliecim sa hned :D
ale kto to berie,nech si berie...

doubledog

myslienka homeopatie je taka, ze latky maju v sebe akusi liecivu energiu, ktoru je mozne preniest na nejaky nosic, napr. vodu ci cukor.
nasledne tato energia vplyva na organizmus.