Zosvetlovač pramienkov AVON technique´s

petussska

baby nedavajte si toooo!!! ja som si to vlete davala a po prve mi to oslabilo vlasy- tie horne uz nejsu take leskle, po druhe kedze mam slabohnede vlasy tak mi to chytilo do rysava a po tretie urcite si to nedavajte lebo budete mat strasne vlasy.

suns

dik shina, dam vediet:)

inak sampony avon - maju velmi nizku cenu, a zatial kazdemu koho poznam, podrazdili pokozku hlavy, svrbela, az lupiny sa objavili...

shina

No ku korienkom som si potom uz ani nedavala,davala som z toho viac na konceky vlasov,a predsa nic:)urcite je to v tej koncentracii,na tmave vlasy to nieje najvhodnejsie:)suns,dufam tebe to zafarbi:)potom daj vediet

kaderníčka

Sorry shina, nemala si farbené vlasy, to som si predtým nevšimla. Ja mám skúsenosť s touto značkou takú, čo sa týka prípravkov na vlasy, sú pre väčšinu zákazníčkok slabé. Aj chápem, že prípravky na domáce použitie kôli ochrane zákazníka, bývajú v slabšej koncentrácii.

kaderníčka

Pri korienkoch to chytilo viac pravdepodobne preto, lebo si mala predtým farbené vlasy, predpokladám tmavou farbou. Odfarbilo ti to len zdravé, vyrastené, nefarbené vlasy
Peroxid je v tmavých farbách v inej koncentrácii, ako vo svetlých.

suns

hej? tak super :) a aky melir?
vies co, mozno pri korienkoch si mala najviac toho kremu na hrebienku, a cim si sla nizsie, bolo ho menej, preto si mala zafarbene korienky:) ine logickejsie vysvetlenie nemam:P tak som zvedava, v utorok to pride, potom napisem:) dik ze sa ozvala:)

shina

no ano tak som to myslela,robila som si pramienky.najprv som vysúšala asi tak 3 ale vobec mi to nechytilo,a ked som si viackrat dala na ten isty pramienok tak mi to nechytilo na celu dlzku vlasov,len pri korienkoch..neviem preco,nemam zafarbene vlasy..ale na blond vlasy to je asi lepsie:)teraz nedavno som si radsej dala normalny melir:)

suns

som blond, ale ved to nema ist na cele vlasky:) to sa maju spravit len pramienky, nie? ja by som si chcela par pramienkov len spravit, kedze som prirodzena spinava blond :)

shina

Ja to mám a asi mesiac mi to stoji na poličke...mám hnedé vlasy,a zafarbilo mi ich len pri korienkoch,a aj to som si to musela dávať aj 3x..ale ak si blond,možno ti to chytí..ale boli to zbytočne vyhodené peniaze:)