nezvladam stresove situacie

marisssa

mariaa-- presne, nespavost, to je tiez moj problem,aj kvoli tomu by som ho chcela zacat uzivat..moze sa kombinovat s tym b-komplexom?

[zruseny12]

marissa,to uz zalezi len na tebe,ale ked mas afty mas aj malo vit.B....a aj viac tu je toho v knihe o aftach...je tu aj tema o tom,uz som raz niekomu pisala,preco afty vznikaju...len neviem presne v ktorej teme,lebo je ich viac...tych tem na afty...

[zruseny12]

mne pomahal na noc,ked som nemohla spat...inak nie je zly...len mne sposobil tu anemiu...predtym som mala malo zeleza po porode,no a potom pri brani toho persenu...
tak to uz necham na nej,ja som napisala len svoju skusenost.../len lutujem,ze som si nenechala ten letak,kto mohol vediet,ze sa raz vratim k takejto teme.../

marisssa

tu som tu som:-)) musela som nieco zariadit v hlavnej budove, teraz cez prestavku:-) a zavolat technika na ten zachod...no len ci mi ten persen pomoze, ked ho nebudem brat dlho....

[zruseny12]

...no tak fakt to tu nie je...ale bolo to na konci letaku napisane...ale ako som pisala bolo to pred 10rokmi,tak bud zmenili davky v persene,alebo letak...
ale na 100% to tam bolo,lebo hlavne koli tomu som ho prestala uzivat,a mne ho neodporucal lekar,ale sama som si ho kupila...len som sa citila velmi unavena atd.tak som sla na krv...odber...atd.a tak postupne som k tomu prisla...a nasla toto upozornenie...ale zaujimave,ze toto uz teraz tam nie je...

radana

Marisssa,kde si sa stratila?Ja som myslela,ze ten persen je len na lekarsky predpis.Vobec nemam skusenost s tymto liekom..