pre schudnute aj chudnuce

karticka

nie jje ani tak dolezite kolko KJ ma jedlo ale ake ma zlozenie, teda kolko ma bielkovin, cukjrov a tukov..cim menej tukov tym lepsie.taky puding ma velmi vela cukru, takze ak ho budes jest kazdy den, mas zarucene ze priberies rychlo..no zavisi to teda aj tvojej stavby tela a metabolizmu.napriklad take ovsene vlocky maju na 100g az 1500 KJ ale obsahuju malo cukru, takze su vhodne pre zdravu stravu. okrem toho ma taky puding okrem cukrov aj kopu E-ciek a farbiv, ktore pre telo urcite nie su vhodne. to kolko mas pribrat denne KJ a kolko cukrov, tukov a pod. si pozri na -odkaz odstránený- je to tam celkom dobre popisane, okrem toho tam najdes potravinovu tabulku podla ktorej si mozes kontrolovat prijate mnozstvo energie

puma127

ahojtee..chcem sa opytat ze kolko KJ mam prijat aby sa mi hmotnost nezvisila??

este mam otazku:ked mam nejaku potravinu s velkym obsahom KJ ako napr.puding vanilkovy ma 860KJ a teraz to znamena ze ked si kazdy den dam ten jogurt mozem lahko pribrat?alebo kj je len to,aby som dostala energiu a nemoze sa to do mna nejak ulozit?

karticka

joooooooj moje "baculky" tak ja som dnes prisla zo skoly a stravovala som sa uplne "zdravo" kedze nemam moznost teplej stravy za dva dni co som v skole tak to bolo par bagiet a teraz doma pre istotu pizza..tak sa radsej nejdem ani vazit aby som nesla spať s depkou ale odvazim sa asi az pozajtra..no musim si dat dva dni diety aby ma neporazilo na tej vahe..juj a este som mala dnes aj cokoladovy croissant..no fuj:( zajtra to bude asi len zeleninka a musim aj nejako pocvicit...

aja05

ahoj 70kg, ja mam tiez podobnu postavu ako ty..sirsie ramena, uzsi pas sice neni idealny ale tak pracujem na tom a sirsie boky, brusko ploche este nie je az tak tiez na tom pracujem, zadok sa mi zmensil a tie stehna tiez neviem co s nimi... :( asi pomoze beh na ne, nie?

70 kg

no neni to slavne..no takze vyska 175 momentalna vaha 68 a miery:
prsia:101
pas:73
boky:88
zadok:101
stehienko hned pod zakdkom:58
to su miery mojej sucasnej vahy..tak dufam ze po zhodenni dalsich kileciek bude zase moja prdelka 94 akopred 2 rokmi..nevzdam to..=)))

pri vahe 73,5 moje miery boli:
prsia:102
pas:78
boky:94
zadok:105
a stehnisko 62
taak ked schudnem dalsich 5 a bude tam takyto ubytok tak budem nadmieru spokojna =)))

ale moja postava je asi taka ze sirsie ramena, uzsi pas a sirsie boky..ale za to mam skoro uplne ploche brucho...
ale co ma najviec trapi su tie stehna..=( a aj zadok...pred 2 rokmi som mala stehno 54 a zadok 94...
ale ked aj priberiem do nohtakmne sa to neuklada rovnomerne ale iba hned pod zadkom...tam mam teraz 58 ale asi tak v strede stehna mam 49...neviem co s tym...na to by mozno len lyposukcia pomohla..=(((

kamaratka do dazda

Ahojky bosorky:-), taaak ja som dnes rano mala jogurt s musli, potom jablko, na obed spagety s morcadelou, potom dve mandarinky a bola som na kofcu a nakoniec som si teraz dala velke nizkotucne jahodove acidko.:-)a co sa tyka pitia, ja som skor taka cajova, takze caj, caj, caj... a volajako ma dnes chut na sladke obchadza, ale musim si zaklopat.:-) no a este ma dnes caka trosku vinka.:-)))

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem