FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: bielkoviny v moci,stopy krvi v moci...

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "bielkoviny v moci,stopy krvi v moci..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    mukenka06.11.08 18:59??.??.57.150

ahojte co mozu ake chroobx mozu signalizovat bielkoviny v moci a stopy krvi v moci?surne dakujem

• lulu2126.06.12 23:52??.??.215.141

Pri USG obliciek mi zistili popisem celkom presne ♦oblicky su normalnej velkosti, tvaru a ulozenia, paranechym je neredukovany, KPS obojstranne bez dilatacie a echío lozisk. MM prazdy CD bez volnej tekutiny tV oblasti lavych adnex nemozem vylucit cistu do 20mm, vedlajsi nalez:slezina hranicnej velkosti do 126mm♦..co su tV oblasti lavych adnex??? slezina hranicnej velkosti? z coho preboha???

• lulu2126.06.12 23:44??.??.215.141

Co znamena vysledok v moci U-krv stopy???

• amater04.02.10 00:16??.??.50.7

myslím, že to je problém s obličkami. Možno si prechladla, prípadne aj niečo s tehotenstvom to môže mať dočinenie. Treba prísť ku doktorke a ona ti to prelieči. ps: teplo sa v zime obliekaj, aby bol chrbát, obličky a bruško v teplúčku.

• aljoska17.11.08 20:01??.??.245.135

z 12 hodinového moču sa vyšetruje tzv.Addisov sediment.Zmerajú ti množstvo a dajú vyšetriť do labáku množstvo bielych krviniek,ak sú prítomné červené krvinky a iné blbotinky.A stanovia množstvo bielkoviny.A podla výsledkov ti potom lekár určí liečbu.

• lenka.simon17.11.08 19:01??.??.79.154

ahojte, chcela by som sa spytat.Dostala som vysledky z mocu a zistili mi ze v nom mam zvysene mnozstvo bielkovin v moci.musela som sa objednat nefrologovi a ten mi povedal ze mam zbierat moc 12 hodin pred vysetrenim do flasky.neviete nahodou ako prebieha toto vysetrenie?

• silviia07.11.08 08:55??.??.50.190

najskor to bude bakterialna inf. a zapal, daj ranny moc do cistej suchej nadob a odnes lekarke na kultivaciu a rozbor

• Ivka 106.11.08 19:29??.??.157.191

Moze sa jednat o zapal mocovych ciest,ladvin. Krv v moci moze byt z viacerych pricin ale najcastejsie je to
    vtedy,ked sa uvolni kamienok z ladviny.
    Ma vacsinou ostrejsie hrany a tak ako sa
    pohybuje moze poskodit tkanivo v mocovych cestach. To zvycajne sposobuje velmi velke bolesti.Krv v moci mozu sposobovat aj nadory mechura,polypy,cysty.Tumory a polypy nebolia,infekcia a zapal ano.
    Krv v moci u muzov moze byt tiez priznakom zvacsenej a infikovanej prostaty, v dosledku prekrvenych krvnych ciev.

• farmaceutka06.11.08 19:18??.??.202.167

zapal v mocovych cestach najcastejsie

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch