PO POTRATE

rtrr

po potrate ciuz spontannom alebo umelom-interupcia sa ma cakat minimalne 3-6 mesiacov skor sa pokusat o dieta nema..

zita6

Ak si vsak potratila prirodzenou cestou, ze sa nieco stalo...tak to mi je v kazdom pripade velmi luto a prajem ti aby si cim skor otehotnela.

zita6

Nieeeeeee, kdezeeeee.sexuj v pohode dalej.Ved to je aj tak jedno.ked si zvladla jeden potrat, tak zvladnes aj dalsich 10....tak to dnes bezi.takze sex s kym chces a kde chces a potom jeden potrat za druhym.neviem akot o bolo u teba, ale potraty neuznavam...su to vrazdy ako hociktora ina vrazda.

liana

dávaj si väčší pozor , v dnešnej dobe máš na výber,tak to neber na ľahkú váhu, sama asi nechceš zažiť potrat viac krát...

AandrejkaA

no moja maminka prirodzene potratila a lekári jej hovorili, aby aspoň rok neotehotnela (možno je to zastarané), ale čo sa nestalo.... na silvestra potratila a vo februári otehotnela... v októbri som sa narodila - veľká a zdravá, ale maminka radšej rodila cisárskym rezom...

andy

Po potrate, ako aj po pôrode, vysadení antikocnepcie, je najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia. Ak to bolo dobrovolné, dávaj si väčší pozor, ak to bola jedna z tých smutných udalostí...problém otehotnieť určite nie je, skôr v takom prípade môže byť ďalší potrat....