CO MAM ROBIT?????? pomoc...

Príspevok v téme: CO MAM ROBIT?????? pomoc...
ellyy

viem ze tato tema tu vobec nepatri ale potrebujem surne poradit...:-( mam 22 rokov..a vcera som zistila ze moj otec podvadza mamu...stalo sa to uplnou nahodou..bola som mimo SR a otec mi dal mobil s roamingom..vecer ked som bola uz doma tak som sa rozhodla ze pomazem svoje sms kedze otec povedal ze je pozicany..ale ako som sa dostala medzi odoslane spravy nasla som nieco co som nemala...zistila som ze otec ma milenku..bol to sok...nasi uz dlho mali problemy a mamka sa neraz chcela rozviest...ale neurobila to kvoli mladsej sestre, ktora ma teraz 19 rokov a vzdy sa ho zastava..aj ked mamka patri medzi zeny ktore na svoj vek vyzeraju velmi dobre a keby chcela mohla by ho aj podvadzat ale neurobi to uz len z toho dovodu ze je vydata..a je na nom pravdu povediac zavisla...co si velmi dobre uvedomuje...aj ked ma vlastnu pracu a studuje aby sa osamostatnila bude to pre nu velka rana...ako jej to mam povedat??? alebo si to mam nechat pre seba?? alebo povedat sestre?? strasne by som jej to chcela povedat...ale uvedomujem si aj nasledky...:-(((

dada

Ani o tom nerozmyslaj a konaj...mame to povedz..rodicia maju zrejme uz dlho medzi sebou problemy a zivot ich prinutil...proste ony si to musia vyriesit... vy im iba mozete pomoct tak, ze ich budete akceptovat aj ked lahke to nebude ...GOOD LUCK

nellka

kedze otec povedal ze je pozicany..

co ak tie spravy nepisal tvoj otec? ja by som sa skusila porozpravat najprv s otcom, aby som videla ako reaguje, ci sa prizná, vyjasnit si to najprv s ním...