Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

poliewoocka

NIK nemoze povedat, co je zle a co nie, co cloveku skodi a prospieva. Vedecke zakony su "len" hypotezy, aby sme sa mohli odrazit od nejakeho zaveru. To, co niekomu prospieva moze druheho zabit. A preto by sme sa mali riadit kazdy citlivym vnimanim vlastneho tela, nie extremnym, lebo extremy vo vseobecnosti nie su velmi vhodne podmienky:) ale dokazat si urobit na vec vlastny nazor. Nesnazit sa presviedcat, urazat, vysmievat, ale ZIT. Zit pre seba zdravo a byt k ostatnym taki, aki chceme, aby boli k nam.
Ziadne hadky, namiesto sedenia za pc radsej prechadzka..a hned spravite nieco preventivne:)

bobika.

pozorovateľ, asi sa opakujem ale toto je forum a damian s tým musí počítať, že niekomu dvihne adrenalín, a podľa mňa mu o to z časti aj ide...

radana

No ved sme s Damianom pisali-on najprv,ze su to Rozpravky starej matere a je ze su to od neho Rozpravky z tisic a jednej noci :)

barbinka

a inak ahoj radanka. normálne ja už každý deň otvorím zdravie a kukám, akú múdrosť dňa nám napísal náš spasiteľ damian.

pozorovatel

Neviem,preco vam to dviha adrenalin. Damian tu pise len o skodlivosti mobilov
a elektroniky.Ved vam nezakazuje ich pouzivat.Kludne si dajte mobil do kazdeho vrecka,do kazdej izby televizor a pocitac,jedlo pripravujte len v mikrovlnke a volajte do zblaznenia.
Informacie sa na nas valia z kazdej strany a co je nove pre jedneho,moze byt novinka pre druheho.

radana

Ahoj Barbinka.Presne tak.Zamyslam sa nad tym,ci je nieco,co ti Damian aj vyhovuje na tomto svete.Lebo podla najnovsieho uz aj televizor je vymyvac mozgov a ty presne vies,ze iba 20% sprav je pravdivych.Ked si pozriem spravy na piatich kanaloch a dam si tie percenta dokopy,tak som v podstate o nic neprisla.Mam 100%. :D

barbinka

damian a ja si myslím, že ty si niečo menej. máš komplex, lebo nemáš patričné vzdelanie, tak aspoň tu na fóre sa snažíš byť zaujimavý. a tiež si myslím, že ty potrebuješ prikyvujúcich barančenkov. a to sa ti aj podarilo. privábil si si takých istých fanatikov ako si ty.

radana

:-)Teraz som sa znova pripojila,bola som s nasim kocurom u veterinara na preockovanie.Mozno z neho bude maly autik..