BOJÍM SA O ŇO...

Príspevok v téme: BOJÍM SA O ŇO...
majka2

Ahojte.Volam sa Majka, mam 31 rokov a 2 krasne deti. Som v 8. tyzdni tehotenstva- velmi sa na babatko tesime, ibaze moj problem je v tom, ze dnes mi lekar na vysetreni povedal, ze zarodok sa nevyvija, su tam len náznaky:( o tyzden mam ist k nemu opat na kontrolu a pokial sa nic nezmeni, budu mi ho musiet vziat:( Totiz asi pred 2 rokmi sa mi narodila mrtva dcerka, pretoze sa mi zacala trhat placenta...Nechcem prist o ňo...Prosím nemáte niektorá s takýmto niećím skúsenosti, pripadne nejaké odporúćania???? Som velmi nestastna...prosim ak viete poradit...kde sa stala opat chyba??? :(

alenka36

Majka, aj ja som si prečítala Tvoju tému a nedá sa mi neozvať.Mne sa niečo podobné stalo ,ale malo to zlý koniec.Bolelo to veľmi, a bolo to o to ťažšie, že to bolo po treťom, poslednom pokuse o umelé oplodnenie.Bábätká boli dve.Jednému sa nedarilo a to druhé veľmi chcelo žiť, no nepodarilo sa ho zachrániť.Bolo to ťažké obdobie.Vtedy som sa rozhodla pre osvojenie dieťatka a dnes som šťastná, pretože sme už komplet rodina.Chcem Ťa povzbudiť a povedať Ti, že Ti držím palce aby všetky Tvoje problémy boli so šťastným koncom.

majka2

Bolo to veľmi žažké obdobie, ´taźko som sa s tým vyrovnala a teraz to mám zažiť všetko znova? Prečo ja????

majka2

Adusqa, luss_12 veľmi pekne vám ďakujem...Už mi nezostáva nič iné iba dúfať...veď uvidíme v stredu...:( veĺmi sa bojím...

adusqa

Ahoj Majka ja nemam s takouto vecou ziadne skusenosti no prislo mi ta luto a tvojho mrtveho babatka tak tiez neboj sa a drz sa!!!