Dedičná choroba

Príspevok v téme: Dedičná choroba
jaja

ahojte prosim vas vedel by mi niekto povedat nieco o motorickej polyneuropatii??? myslim ze takto sa to presne vola....diagnostikovali to mojej malej sestricke...ze je to dedicne a neda sa to liecit a lekar povedal ze moze skoncit na voziku...skusal som najst cosi aj na nete ale nejak nic o tom nie je...vedeli by ste cosi poradit? dakujem

RNG

Rozne neuropatie su dosledok poskodenia nervov a neuronov, casto neznameho povodu.
Viacere su charakterizovane ako periferalne neuropatie ale je ich hromada druhov.
Motoricka je jedna z nich, na ktoru maju dokonca lekari nejake lieky(potlacanie imunity- samozrejme,ako pri inych autoimunnych, moj nazor si mozete precitat na teme "autoimunne choroby, tiez infuzie imunoglobulinov, co je jasny dokaz, ze sa jedna o boj proti nejakemu neznamemu patogenu a nie ziadnu dedicnost, vsakze)
www.ninds.nih.gov
Keby som mal hadat, tak najskor sa jedna o viralne napadnutie a nedostatok imunity voci viralnym, na co som pisal akurat dost na roznych temach na viralne choroby(hpv, ebv, herpesy, cmv...)a zaroven som tam uviedol hromadu doplnkov na posilnenie viralnej imunity.
Ja osobne mam nervy poskodene cukrovkou(pri diabetes 2 je telo znacne zamorene a nervy odumieraju,
osobne pouzivam 20 mg Biotinu(B-7),
1 gram acetyl L-carnitin a
1/2 gramu L-carnosinu.
Plus samozrejme asi 10 gramov rybacich olejov, tie su potrebne na regeneraciu nervovej izolacie, myelinu.

benni

tak asi ti nik neporadi, pozeral som nieco o tej chorobe ale nasiel som len v spojeni s diabetes a to si nespominala