NEVADI TO?

Príspevok v téme: NEVADI TO?
januš

chcem sa opytat teraz v poslednej dobe som brala lieky proti bolesti napr paralen,ibalgin,panadol, nurofen,, mozno mesiac aj po tri krat denne lebo mam problem zo zubom mam bolesti velke..neznizuje ucinnost antikoncepcie tie lieky? od bolesti som pocula ze nie tak nevem..neznizuje vobec? dakujem

gater

Daj si vecer salviovy caj....aj rano a zopakuj to 3-4x. Alebo pomoct moze aj repik lekarsky. Mozno sa stalo ,ze ti tam nechal koren alebo jeho cast. Treba to dat prec.

gater

Janus: poradim ti a vedz, ze nie na tvoju skodu. Prislo chladnejsie pocasie a pravdepodobne ta zub zacal boliet prave preto... Mozno aj tazko pracujes... Mozno si prekonal nejaku chorobu ktora dala tvojmu telu zabrat.... V kazdom pripade to mozes vyriesit velmi jednoducho a to navstevou zubara. Desat minut a ten zub ta uz nikdy nebude boliet... Teraz riskujes vela...konzumujes lieka,napr.ibalgin (ibuprofenum) ten posoby na bolest ale aj na oblicky,pecen,zaludok a cim viac ho budes jest...zrazu zistis,ze mas skoro vsetky zuby pokazene. Dalej aj paralen,panadol atd. Vsetky lieky maju vedlajsie ucinky... Dalej sa ti moze stat ,ze dostanes zapal okostnice a to je tiez velky problem...budes lezat v nemocnici v lepsom pripade budes chodit na injekcie. A ked sa bojis navstivit toho zubara zober si aj frajerku..nech ide s tebou. Mimochodom uz sa aj ja chystam..na buduci tyzden a mozno uz v piatok . Tak sa maj....