Vlada si to vsetko len vymyslela..

Príspevok v téme: Vlada si to vsetko len vymyslela..
keituskaaaa

Rada by som sa spytala,aky mate nazor na USA.verite tomu ze vlada a prezident Bush boli schopni zinscenovat utok na dvojicky aby mali zamienku na vojnu o ropu?Verite ze sa USA privelmi roztahuje a snazi sa ovladat toho stale viac a viac?Ze teroristi boli a su len vymyslom,ktory nam prinasaju media,aby ociernili v nasich ociach ludi z vychodu??Aky mate na to nazor??(je mi jasne ze tato tema sem asi nepatri,ale je ich tu tolko inych bez hlavy a paty ze si vravim preco neskusit....)

keituskaaaa

O to mi nejde,chcem len,aby ludia,ktori o tom este nikdy v tomto svetle nepoculi alebo neuvazovali,sa nad tym zamysleli a nenasledovali zvysok ako niektori...hovori sa ze stado vedie vul...

svetlana6

ano keituska, to my vieme a ako si spravne povedala, aj tak o tom vlastne nic vieme. a nic vediet nebudeme, pravdu sa nedozvies od nikoho z fora. takze je to podla mna uplne zbytocne tu riesit. jedine, ze by si chcela, aby sa tu zase zvrhla stupidna hadka.

keituskaaaa

Myslim si,ze je strasne,to co robia..namiesto toho,aby kupili do Afriky jedlo a vodu daju miliardy na armadu a ludia umieraju...presne si to napisal

differencies

nic nie je len cierne alebo biele. vsetky info a suvislosti sa daju prisposobit a doladit tak aby vyhovovali zaujmom tych co su pri moci. kazdy sa snazi pretlacat svoje zaujmy. ze sa usa roztahuje to je snad jasne :) ak ti niekto nevyhovuje nazves ho teroristom. usa sa roztahuje a narusa vnutorne zalezitosti inych krajin. je to agresia a odpovedou na nu je tiez agresia. je to obranna reakcia.

keituskaaaa

Mimochodom,vedeli ste,ze hypotekou sami vytvarate peniaze?Len smutne 4% z toho co je v bankach su vlastne peniaze,ktore su hmatatelne,zvysok su len digitalne cislice...bankova kriza v USA ma korene hlbsie nez by sa nam vsetkym mohlo zdat...