Choroby pohlavnych ciest

Príspevok v téme: Choroby pohlavnych ciest
DIABLIK_1000

Ahojte,mám 17 rokov ale trápi ma niečo,no neviem či to je vážne...Už 4 mesiace nemam krámi,no tehotna nie som,už viac krat som si robila testy no nastastie nie... Aj mi odlahhlo,ale problem je ten ze neiem co mi je aj som sa viac krat objednala u doktora,ale ten nikdy nie je v ordinacii... P ri tych cestach sa mi zacali robit hnusne vyrazky plne hnisom da sa povedat ze vrediky... Stale ma svrbi pokozka okolo a ked idem na malu potrebu aj ma to trochu stipka... No zapach niekedy je fakt neskutocny... Hygiena pravidela,mydla pouzivam iba na intimnu hygienu... Neviem z čoho to može byt..Prosim poradte mi...

lea23

diablik ak tvoj lekár nemá na teba čas, tak sa na neho vykašli a nájdi si rýchlo iného!!!podľa toho, čo si napísala,by som povedala,že máš slušnú infekciu-koky, kvasinky, alebo niečo také. vaginálne lieky z lekárne(maldiol, floragyn,..)ti možno pomôžu, ale na to by som nespoliehala, pravdepodobne sú potrebné aj normálne antibiotiká- z vlastnej skúsenosti. len si pohni a nezanedbaj to, poriadne prelieč! možeš to mať z hocičoho-tangá,úzke rifle, bazén...