sex pred svadbou

Príspevok v téme: sex pred svadbou
diana

caute mam otazku, co si myslite o predmanzelsom sexe alebo co o tom ze niekto caka do svadby..napriklad keby moja kamoska ma priatela uz 2roky a nespali spolu niezeby on nechcel ale ona nie, ze chce pockat...jednak sa boji nasledkov ze co keby.. a jednak ze by to tak mohlo byt krajsie. moze byt ta zdrzanlivost sposobena prisnou vychovou? ak ano, da sa z toho nejako dostat? diky moc

diana

asdfjklô pocuj vravis ze v 20? a si este s tym priatelom? v 16 to urcite je skoro, ved clovek potrebuje najst sam seba kym sa da niekomu inemu aj ked z lasky...

ejaaa

tak co ja viem??sex pred svadbou??ja neviem..ja nie som zaa..ako podla cirkvi je to spravne.ale mne to spravne nepripada..podla mna, ked chce zena uz manzelstvo,alebo muz tak by tam mali ist pripravení..co ak im to potom v posteli nebude klapat?tak sa rozvedu..neviem..ja nie som za sex po svadbee..ale je to kazdeho osobna vec

robo z popradu

ahoj no ja neviem ako to moze fungovat 2 roky bez sexu.Ja osobne by som pred svatbou urcite chcel mat buducu manzelku v posteli,lebo vziat si macku vo vreci tak to nie a sex je velmi dolezity v manzelstve.Takze moja rada,pred svatbou vela sexu,vela

asdfjklô

no ja som zacala sexovat v 20 a to ti poviem, ze dovtedy som si myslela, aka som divna a ze nechcem zomriet ako panna, atd...
ale zas ti poviem, takto retrospektivne, ze v takej 16 by som ani nemohla sexovat, proste by to este nebolo ono...

diana

no mozno tak nejak..ale neciti sa zle, myslim ze je takto stastna,nehrnie sa, len ci je to normalne, teda je ved kazdy to prezyva inac ale predsa ked chapes

diana

ma 19, a urcite nespravi nic na co nie je 100% presvedcena, len ako vravis pyta sa a informuje a vsetko je fajn, mozno sa len boji ci ten blok prejde a ci bude raz moct slobodne si uzivat vsetko a hej presne ako vravis nejde o to kedy ale ci uz na to bude dost zrela na vsetko...len je to take tazke v tejto spolocnosti:)

asdfjklô

a ked ju este napadaju taketo vnutorne rozporuplne otazky...
nech sa zatial o tom rozprava, cita, informuje (choroby, ochrana, tehotenstvo, interrupcia,...) a ono to pride samo. raz zisti, ze teraz je ten spravny cas a ten blok odide sam (mozno pred svadbou, mozno po svadbe)...