maybelline collosal

miska

No ja túto špirálu neodporúčam,vyhodila som zaňu 270sk a teraz možem len lutovať, že som si nekúpila ASTOR Air max

sladka0011

ja mozem collosal len odporucat na kratke mihalnice.moje su dost kratke a bez objemu a tato spirala ich pekne vytoci a po 2 vrstvach je paradny objem.kamoska ma mihalnice dlhe a huste a po naneseni 2 vrstiev ma ako umele riasy preto vrelo odporucam

katu5ik

no..takze .. ked sa s nimi vyhram, tak v podstate urobia efekt skoro rovnaky.. mne vyhovuju obe:)..len este su uplne nove, takze musia trosku zostarnut:D:D aby to bolo objektivnejsie asi...

riasy mam dlhsie, hustejsie aj v podstate vytocene..takze neviem poradit v tomto:(

laurikaa

katu5ik tak potom napíš ktorá je lepšia A AJ AKé máš riasy, lebo ja ich mám naozaj veľmi krátke a jemné tak neviem ktorá by bola lepšia:)

katu5ik

babule:D:D akurat som na vianoce od nasich ako jeden z darcekov dostala maybelline collosal a od priatela aj masterpiece max:D tak som zvedava:)

noname

Mám ju, je fajn. Za tú cenu sa oplatí - kúp ju v 101 drogérke, tam stoji tuším 219, v DM ju majú za 300.
Ale ak sa niekto rozhoduje medzi masterpiece a collosal, skôr by som volila masterpiece, má dobrú kefku:)

veroniccka

kirk, nie, collosal je len cierna, mozno casom. ked hladas hnedu alternativu, tak loreal collagene je aj v hnedej aj v ciernej. je to skoro to iste len je o trosku drahsia