negativna energia

Príspevok v téme: negativna energia
m1m2

Prosim vas, mam strasny problem s jednou osobou-zenou. Mozno to znie ako blbost, ale proste citim z nej cosi tak negativne ze si proste nemozem pomoct. Ja som velmi priatelskej povahy a nemam problem ozaj s nikym. Ale ked ju vidim, stupa mi z nej tlak, musim ist prec, ked sme v jednej miestnosti ja proste nemozem vydrzat, som nervozna, ked sa na mna pozrie normalne sa citim blbo.Teda skor mam pocit ze zazera a nie pozera. Neni to nijaky zensky rozmar prosto si to neviem vysvetlit. Ani sa dobre nepozname ale mam zo svojich pocitov strach. Najma ked som nutena ju stretavat. Proste vyzaruje na mna tak negativnu energiu. Mam pocit ze ma neznasa, ale to cosi zle som citila uz davno predtym. Kontaktu sa ani nevyhybam skor sa snazim tomu nejako celit ale neviem, nemozem, furt tie iste pocity dookola....Neviete mi poradit nejake stranky kde by som nasla nejaku odpoved na svoju otazku aky mam vlastne problem... Zazili ste niekedy nieco podobne?

andy

Ahoj m1m2. Nemám čas čítať všetky príspevky, tak možno bude moja reakcia od veci. Osobne som to nezažila, ale počula o tom, určite to nie je len tvoj prípad. Skús si niekde pozisťovať, ako sa brániť pred negatívnou energiou. Ty určite nie si nenormálna, možno viac senzibilná a verím, že by ti tá osoba dokázala aj uškodiť a keď sa jej nedá vyhýbať, určite by som niečo poskúšala

m1m2

Ika, ale ja sa s nou nemam o com rozpravat. Co jej poviem? hej pocuj, preco na mna zazeras, preco vysielas negativnu energiu? Co by mi povedala? ze ona nema ziadny problem, neviem. A dalsia vec ze si nemozem dovolit do nej skakat ani ju nejako obvinovat lebo po prve mi nic neurobila a po druhe mohol by sa na mna preto hnevat dakto iny ze co rypem do jeho frajerky.A to by ma mrzelo.Cize neni to take jednoduche. Radsej sa budem vyhybat aj nadalej.

ika2305

m1m2 je pre teba nepredstaviteľné sa o tomto tvojom probléme porozprávať s dotyčnou osobou? Nejakým normálnym spôsobom, aby to neuškodilo ani jednej z vás? Ak ju neznášaš ako píšeš, tak to môže pre teba byť celoživotná úloha, prekonať sa a zvládnuť túto pre teba neriešiteľnú situáciu. Možno by sa uvolnila v tebe nejaká blokáda, možno skrytý strach. Ja si myslím, že dotyčná osoba ťa energeticky prevyšuje, má nad tebou prevahu a z toho môžu prameniť tvoje pocity. Možno niečo z jej správania čo sa ti nepáči je aj v tebe a ty o tom nevieš alebo si to nechceš pripustiť. A dva rovnaké póly sa nepriťahujú. Skús sama seba analyzovať a možno prídeš na riešenie. Určite je niekde v tebe ukryté.

m1m2

rita, mam pocit inak ze muzi taketo veci nevidia.Myslim ak je zena zakerna.Preto to ani nechcem rozoberat s priatelom tie moje pocity lebo by som sa asi citila hlupo a mozno by si myslel ze len vymyslam lebo ju nemam rada. Je vsak smutne ze ten clovek to asi sam o sebe nevie a srsi strasnym sebavedomim. A mam dojem ze taketo osoby sa stretavaju s im podobnymi..ako sa hovori vrana k vrane sada. Najhorsia je vsak ludska zavist, ktora dokaze ublizit. A mam pocit ze toto je prave pripad tej mojej baby. Zavidi mozno ze som pekna, mlada, ze sa mi dari, ze som stastne zamilovana, lebo inak si to vysvetlit neviem kedze ma poriadne nepozna ako cloveka. Mam z nej trochu strach...stacilo mi ako si ma kyslo premerala ked sme sa prvykrat stretli. Tito ludia maju asi nejake komplexy zo svojho zivota alebo neviem preco to robia...

gia

nesmies sa jej bat,akceptuj ju taka aka je a nepusti ju k telu, nechci s tym bojovat, chovaj sa k nej slusne ale odmerane nepusti ju blizsie, ak mozes vyhybaj sa jej

rita

Jasne, ze je zla.Je velmi zakerna, falosna.Do tvari sa ti milo usmieva a obrazne povedane ti potom zasadi odzadu noz do chrbta.Normalne z oci jej ide velmi zle.Ma taký divny pohlad.Ako som pisala, neviem jej vobec pri komunikacii pozerat do oci, co mi pri iných ludoch vobec nerobi problem.jednoducho neviem obstat v jej pritomnosti.ako som pisala, uplne zmeraviem a prebehne mi mraz po chrbte.Tie pocity neviem opisat,ale mam ich pri tych dvoch ludoch.Normalne, keby som s nimi mala byt v miestnosti sama, vydana len im napospas, ASI TO NEPREZIJEM.Vobec by som sa nedokazala s nimi rozpravat osamote.Asi by som zutekala kade lahsie.Viem, ze je to asi smiesne, ale ja to tak citim.