krvacanie

Príspevok v téme: krvacanie
babizna

ahojte...uz 3x sa mi stalo..ze som krvacala pocas pohlavneho styku..bola som na preventivnej prehliadke u gynekologa, spomenula som mu to, no on ze som v uplnom poriadku..no mne to normalne nepride..menzes dostat nemam, panenska blana to urcite nie je..partner ho ma takeho priemerneho cize nie je ani privelky na mna..bolest nepocitujem...len si zrazu vsimneme ze krvacam...nie je to ze by ma poranil prstami..hovorim..pri pohlavn. styku..a polohu neviem...viem ze raz ked som bola ja na vrchu...viete mi poradit ked uz gynekolog je taky nemozny??

leerka

to sme asi dve,lebo ja som brala s trojtyzdnovym odstupom dvojo ATB, a boli silne, stasne silne,....ked som isch dobrala, tak sam mi krutila hlava, bolo mi zle, chcelo sa mi odpadnut, nejedla som styri dni, vsetko mi smrdi... a preto ma vyhlasila obvodna hned za tehotnu... co by aj vdaka antibioikam bolo mozne, ale tak nie osm , robila som si dva testy

babizna

neivem praveze...mala som prechladnuty mocovy mechur...nato som ich brala..nazov neviem..ani to ze nakolko boli silne...len viem ze nie som uplne v poriadku... :/

babizna

no ja beriem hak uz rok...tento mesiac mi dokonca nedosiel menzes..doktor povedal ze asi kvoli antibiotikam ktore som brala ked som bola chora...a ze to sa pri hak stava ze obcas vypadne jeden cyklus...tehotensky test som si robila...aj doktor ma pozeral...tehotna nie som...tak ja naozaj enviem..

leerka

ikuska a bol pozitivny alebo nie, lebo ja mam teraz taky problem, ze som mylsela, ze som tehotna, pred par dnami som si robila dva testy, vysli negativne a bola som v piatol u lekara ale na tehotenstbo ma nevysetroval, lebo vraj je to malo pravdepodobne, aby som bola tehotna, lenze teraz uz od piatka mam krvacanie ale menzes som mala pred dvoma tyzdnami.... tak neivem co si mam o tom mysliet.. berem sice hak, ale uzivala osm taraz asi dva tyzdne antibiotika

leerka

a ako dlho ju uzivas? lebo ak si este len zacala, tak sa ti to do troch mesiacov asi upravi,ale ak ju uzivas dlhsi cas, tak sa ti prejavili vedlajsie ucinky a mala by si ist lekarovi a dat si ju zmenit