Slaby imunitny system

Príspevok v téme: Slaby imunitny system
teri29

Ahojte, potrebovala by som poradit. Uz asi 5 mesiacov ma trapia kozne problemy..ekzem. Vyhadzuje sa mi v hlave, na krku, predlaktiach, rukach, hrudniku. Vzdy to prejde po mastiach a kremoch ale vzdy sa mi to vrati. Nie je to psoriaza, ale mam ju v rodine. Mam slaby imun.system, som po 2 zapaloch pluc a som silny alergik.. peľ, ovocie, zelenina, lieky. Bola som na krvnych testoch. Mam nizky hemoglobin, erytrocyty, dalej zvysene CRP a nejaky zapal v tele. A mam strasne vysoku hladinu kortizolu ..az 1098, norma je okolo 100-500. Uzivam hormon. antikoncepciu Laurina uz 3 roky ale doposial som nemala s tym problem, takze tuto moznost vylucujem. Bolo som aj na USG obliciek a aj tie su v poriadku. Tento rok som mala vela stresu, ukoncenie vysky,priatel, praca. Ak mi vie niekto poradit, napiste mi prosim ci to ma nejaku suvislost ten kortizol s tym ekzemom. Dermatolog povedal ze vysoky kortizol nieje nasledkom uzivania tyh mastí..ze to by som ich musela brat na kilá. Dakujem

RNG

cortisol je stresovy hormon. Ked mas stress, tak ho mas zvyseny.
Eczemy, to je kategoria sama o sebe, to moze mat hromady dovodov, od prekyslenia tela cez rozne alergie(alergia je zamorenie tela niecim co telo nevie zlikvidovat(rozlozit))az po kvasinkove infekcie v tele.
Typujem na kvasinkove po pouzivani atb.
Pozri na temy candida, kvasinkove infekcie a pod.
Vyzaduje to nizkosacharidovu dietu, pouzitie niekolkych lyzic ko0kosoveho oleja denne na nahradu sacharidov a branie 3x2 tobolky oreganoveho oleja. Na noc probiotika s kuskom jablka