MAME KRASNE DIEVCATKO

Príspevok v téme: MAME KRASNE DIEVCATKO
lenuliatko

ahojte.ja som manzel lenky.chcela aby som vam napisal lebo ze ona to nevydrzi ak vam to nepovie lebo urcite si uz myslite ze co je snou.tak chcem vam oznamit ze vcera dopoludnia sa nam narodilo krasne dievcatko:48 cm a 3.80kg.myslim ze v piatok by uz mali byt doma tak vam urcite napise.s pozdravom marek.zelam pekny den.

leerka

ano, ved to tu aj sama pisala, ze by bola radsej keby rodila doma pri rodicoch, asi na to tak intenzivne myslela, az sa jej to splnilo..... a kedy presne sa mala narodila, myslim cas

-marek-

az teraz som si vsimol ze si tu pisala.lenka je rada ze rodila pri rodicoch bola pokojnejsia s umsevom hlavne rodila.no ale sme daleko od bytu a od veci ktore mame pre malu.ani pre seba nemame tolko veci tu.musel som kupovat veci nejake takze mame nieco dvojmo.

leerka

lenuliatko a marek, gratulujem vam.... som za vas oboch stastna aj aj za vasu malicku.... inak som sa cudovala, preco sa lenka neozyva, lebo ste mali ist do tych pienin a odvtedy nic a normalne mi anineuveris, ale v tu noc sa mi snivalo, ze rodi.... to je sila, ze sa mi to v tej den snivalo..... a prajem vela zdravicka, stasticka a lenka je aj rada, ze porodila pri rodicoch, ze?

ivkaxxxx

nas bol rad v aute.nemali sme ho v autosedacke, ked sme sli domov...ale vy pojdete asi dlhsou cestou, prauda?hlavn nech mu neni zimka...

-marek-

n budem.teraz vsak riesime cestu domou.to bude teda narocne .ja si to neviem predstavit.v aute sice vozim svoje krsniatko ale to uz ma niekolko mesiacov a nasa mala ma tri dni aj s cestou a v pondelok uz asi pojdeme autom na zapad.

hmmmmmm

Dakujem pekne :) pozdrav moju menovkynu (aj ja som Lenka) :DD dobre sa o svoje dva pokladiky staraj, ale verim tomu, ze budes.