nešťastná láska

Príspevok v téme: nešťastná láska
betina

Môj problém je v tom že som sa nešťastne zamilovala pred 4 rokmi a tak som si musela vybrať ďalej len tú racionálnu cestu ale neprestávam na neho myslieť,chýba mi a vieme o sebe všetko pretože dosť často si aj voláme a zmenil si aj zamestnanie aby mohol byť bližšie pri mne.. Viem že ma miluje a asi by sa aj kvôly mne rozviedol ale ja poznám jeho rodinu aj deti a tak mi neostáva nič iné ako...Mám priateľa s ktorým sme spolu už 2 roky, vo všetkom si rozumieme nemáme žiadne problémi ale predca:po tajomky plačem a túžim byť s iným...ja to nedokážem zmeniť aj keď som sa o to pokúšala.Neviem čo mám robiť!Nechcem nikomu ublížiť a hlavne nie tomu ktorý za to nemôže!Teraz si s priateľom hľadáme byt ale neviem či to je správne veď... Budem schopná niekedy sa za neho vydať?!Ja naozaj už neviem čo mám robiť aj keď priateľa ľúbim ale milujem iného ako ďalej...Skúste mi Vy poradiť, čo by ste robili Vy na mojom mieste...Ďakujem

mira

betina hrozne.ja by som tiez nechcela rozvratit rodinu.ale zit v nenaplnenom vztahu,to tiez nie je dobre.trapila by si sa ty a neskor aj on.priala by som ti,aby do tvojho zivota vstupil treti volny a ten pravy,alebo aby si sa presvedcila,ze tento s ktorym si je ten pravy.nie som za rozvratenie rodiny.a ked si pomyslim,ze on robi vsetko,aby bol pri tebe blizsie...ani on sa mi nepaci.mozno posobim staromodne,ale ja by som sa vyhybala muzovi s rodinou.vzdy si poviem-ked by dokazal opustit zenu a deti,tak co moze urobit mne,ked stretne dalsiu..?

julik

No moja tak to ti nezavidim,lebo v tej istej situacii som bola aj ja.ale s druhym priatelom som tiez nebyvala.ale..jedneho dna mi moj byvali zavolal a povedala mi,ze jeho priatelka je tehotna a ze je velmi rad,ze bude otcom.a to bol nas posledny rozhovor.potom som sa nejako spamatala a prestali sme si spolu pisat,volat...a je to tak dobre.teraz som uz s mojim priatelom 3 rok,a nevymenila by som ho za nic,a som rada,ze to takto dopadlo.i ked si niekedy spomeniem na mojho byvaleho,ale potom si poviem,ze mam muza s ktorym som stastna...tak ti len poradim-neboj sa toho a chod byvat s tvojim priatelom.uvidis,ze to pomoze...