Chrbtica a vyrastky

ciro

ahoj sunsed, no tento problem mam aj ja, dvakrat mi operovali chrbticu a bolesti som sa nezbavila , tlmim to liekmi Lyrika a tralgit 150, takze uz to trva sest rokov co uz clovek narobi tiez by som prijala inu moznost , ale myslim si ze nie dalsiu operaciu asi nema zmysel absolvovat, lebo tie jazvy vnutorne o tri styri mesiace su zas tam kde boli a vyrastky mam taky pocit tiez aj ked mi trochu pomohli som bola ochrnuta ma jednu noho takze tak

dikomix

Jedna znama ma podobny problem tlacia jej na miechu alebo priamo do miechy a nemoze sa vobec zohnut. Priatelia mi odporucili nieco co by jej mohlo pomoct ale nemam to este odskusane, vraj tam je ale viac moznosti z coho to moze byt. Ked odskusam s kladnym uspechom napisem. Alebo mi posli mail.

123456

babenka to nebude ten isty problem ako opisuje autorka prispevku... toto co ty opisujes mam aj ja... a je to prave vtedy, ked dhlo robim jednu cinnost... ked dlho sedim za compom, ked som dlho nad niecim sustredene zhrbena... to je normalne... to ti stuhnu svaly... ale to co pise autorka bude nieco vaznejsie.... na stuhnute svaly postaci masaz alebo nejake cvicenia... strecingove a podobne...

sunset

hej, lenze ju operovali, a ta jazva, nie ta vonkajsia, ale ta jej tlaci...a to su tie vyrastky, z tej jazvy, i ked su chrupkovite...ono jej to uz aj vysekavali, ale vzdy to dorastlo...

babenka

jej,aj ja som planovala otvorit podobnu temu. ide o to,ze mam...niekto vravi vyrastky a niekto ze pristiknuty sval ci nerv-mozno prave vyrastkami...ked casto robim jeden pohyb rukou,tak ma neuveritelne zacne palit alebo stipat plece.stavalo sa mi to v lete,ked som chodila k babke pomahat so senom pri hrabani.vlastne tam to zacalo.a potom pri horucom pocasi v lete v autobuse ked som isla zo skoly domov a drzala som sa tyce hore v autob.pohyb a teplo to vyvolalo.uz dlho som s tym problem nemala a teraz znovu..asi vcera to bolo,hoci ani teplo ani rovnaky pohyb,tak neviem.poradite mi nietko,co to je,z coho a co robit proti tomu?
dakujem

zds

Stretli, poculi :(
Na vine je zle ukladany vapnik (zly pomer vapnik/horcik a prijimanie vapniku (v potravinach) s tukmi) a nedostatok dobreho pohybu.