Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

andy

Neviem moja, nemala som, ale z počutia viem, že stres spôsobuje kadejaké fyzické stavy. Skús napísať do témy, kua, nenapadne ma, nejaká "otázky na RTG" alebo čo, pozerala som si tú tému a mám pocit, že tam radí nejaký lekár alebo niečo také

michaelle

Vitaminy beriem v tabletkach,nejem vela,ale preto,lebo neviem,ci to nie je nieco so zaludkom..myslis,ze nazbierany stres moze sposobit nieco taketo?ako dlho sa z toho budem liecit,nemozem si dovolit byt bez prace dlho :( uz si take nieco mal?nechapem..ved som v klude teraz:(

andy

No super, tak to nie je bohvie čo. Snáď napíše aj niekto, kto ti bude vedieť poradiť, ako sa aspoň sama zatiaľ preliečiť, nech sa ti to nezhoršuje. Ale pripadá mi to psychického rázu. Nemáš v praci nejaké problémmy, alebo tak? Aj vitamíny - zdá sa mi, že stravu máš dosť obmedzenú

michaelle

Vdaka,ale musim pockat,som totiz v zahranici a nemam svojho vlastneho doktora,na toho sa caka tyzdne takze mi nezostava nic ine len ist na pohotovost :( v takych chvilach si zelam byt doma na slovensku :(

andy

Toto nevyzerá dobre, určite treba ísť k lekárovi. A hlavne dodržiavať pitný režim, lebo nedostatok tekutín sa tiež prejavuje rôzne. Potom napíš, čo ti zistili. Držím palce