Manžel vs. milenec

Príspevok v téme: Manžel vs. milenec
nellya

Som vydatá len pár mesiacov po niekoľkých rokoch prežitých v spoločnom spolužití ...brali sme sa samozrejme z lásky,žiadne bábo neni na ceste...ale začnem...no môj manžel je veľmi dobrý manžel,inteligentý,ale hlavne rozumný,zabezpečuje našu spoločnú budúcnosť,pracuje v zahraničí na 10dňové turnusy,je veľmi pozorný ,síce je dosť žiarlivý, ufrflaný a niekedy ked sa nahneva,tak moc nevybera slová...ale čo je horšie,tak je chyba vo mne...mne sa už počas nášho chodenia páčil jeho kamarát...nieže páčil,aby to nevyznelo sentimentálne,ale proste som bola vždy z neho hotová,tie jeho oči,dalo sa s nim porozprávať....a všetko..len som sa s mojím nerozišla kôlo tomu,že boli kamaráti a skoro najlepší...priťahoval ma dalej...pred dvoma rokmi,pred tým, než odišiel na dva roky preč ten dotyčný,sme boli spolu (nespali sme,len sme sa bozkávali),ale tá vášeň...samozrejme,že nikdy som to pri žiadnom chlapovi nezažila,tak ma ešte nikdy žiaden chlap nikdy nepriťahoval a tobôž nie toľké roky...pred pár mesiacmi sme sa s mojim manželom vzali,aj ked vedel,čo sa pred tými dvoma rokmi stalo,ale už sme to nerozmazavali dalej. Šťastný zaľubený pár sa zrazu zmenil,aspon z mojej strany,ked sa vratil domov,ten dotyčný...všetko sa to vo mne prebudilo,tie pocity...viem,som vydatá,mám ukážkového manžela,šťastie...ale čo dalej?Čo s tým,ked ho vidim?Ako sa netriasť?Ako nemať tie pocity?Ako sa neklepať ked ho vidim?Stale si opakujem...ved som vydatá,ved som šťastná..viem,že to je to čo som vždy chcela,dokonalé manželstvo...ale "on"je už teraz zase tu,a je moc blízko,vidím ho každý deň...ako to mám riešiť?Rozvod?Po pár mesiacoch?Viem,že by som to ľutovala,ale tie pocity...ked sa vidime,mame chut na seba skočit a objimat sa...je to tiež skvelý človek ako moj manžel,dá sa s nim porozprávať...Obidvaja sme sa do seba zalubili a teraz sa z toho už nedá vycúvať...manžela mám rada,ale nieje to to,čo by si zaslúžil, pretože ja ľúbim iného...prenajal si byt, aby som prišla bývať k nemu,začneme odznova.....neviem...dakujem za pekne aj nepekne rady...

igua_

nellya...aj ked s manzelom ostanes bude zle, aj ked odides. nemala si si ho brat. ja osobne verim na lasku na cely zivot. len je tazko povedat, ci vasen, co citis k manzelovmu "kamaratovi" neprameni z jeho zjavnej nedosiahnutelnosti, aby potom neopadla ako ta prva.

aaaa

nellya,mozem sa ta este opytat na detail preco "ten" odisiel niekam prec? ty si sa vydala lebo si si mozno myslela,ze uz ho neuvidis a tvoj terajsi manzel bol skvely muz. poznam par, kt. chodil spolu 8 rokov, potom sa zobrali a po 2 rokoch rozviedli. nikto by to nikdy nepovedal. stalo sa to, ze prisiel druhy, kt. jej ukazal ze veci, kt. ona brala, ze tak maju byt a je to v poriadku, vlastne nie su. proste moj nazor je taky, ze manzelstvo kde jeden nelubi alebo rozmysla nad niekym inym a lubi niekoho ineho nema zmyslel i ked je manzel velmi dobry chlap. skor ci neskor sa to vystupnuje a vztah sa pokazi. a ci ti to vyde s "tvojou laskou" to nezistis ak to nerisknes. ja som bola vzdy za lasku. som tiez rozvedena, ale muz ma opustil lebo po roku manzelstva si uvedomil ze ma nemiluje, ale bol do mna len poblazneny. pravda bola taka, ze som mu nevyhovovala ako clovek, vadili mu rozne veci.a to sme uz mali aj dieta. stale mozem povedat, ze sa nanho pozeram nie len ako na otca nasho dietata, ja som ho lubila. no ale uz to neriesim. teraz som v opacnej situacii, zazivam to iste len opacne s dalsim partnerom. no zial ako tu niektori pisali o tom, ze aj v stasti a nestasti............. uz v dnesnej dobe neplati. chod za svojim srdcom, to je moj nazor. vela stastia.

marcela78

V dnesnej dobe je manzelstvo brane ako nejaka fraska...Poznam z vlastnej skusenosti..Pozrite sa na svojich rodicov alebo na svojich starych rodicov, nemali take vymozenosti ako my a predsa boli pri sebe aj v dobrom aj v zlom. MANZELSTVO totizto o tom je, zalubenie pominie, to je jasne a ked opustis jedneho a nevyjde ti to s tym druhym utrapis sa ze si si pokazila zivot...Zobud sa skor ako bude neskoro, stretnes este milion takych muzov co ta budu lakat a vzrusovat a pritahovat... Moj ex ma tiez opusti po 3 rokoch manzelstva, neboli deti .. ja som sa z toho ako tak vyhrabala no on zostal sam a lutuje co spravil a viem ze sa trapi a to je dan za to ze nevedel co od radosti ako sa to hovori...
Kolko mas vlastne rokov? Prides mi ako nevyzreta 20tka

bobika 1

Poznám jednu pani a tá sa vydávala tiež ,, z veľkej láska" a asi po 4 rok v manželstve si našla milenca- najlepšieho kamaráta manžela, a ospravedlňovala sa tým, že taký sex a vášeň ešte nezažila...keď sa rozviedla, už jeje ani milenec nechutil, pretože na obzore bol ďaľší milenec a tentokrát s prvým milencom bol sex nanič zato s týmto druhým je to úžasné a také prehnané a kvetnaté reči...no a pani je doteraz sama s deťmi, milencov strieda ale šťasná neni, lebo doteraz si myslím, že nevie čo chce od chlapa a schováva sa za dobrý sex, čo je tiež pojem relatívny....takže nellya aby si tak nedopadla, lebo v dnešnej dobe nájsť človeka ktorý ti je verný a oporou je ako hľadať šafran na lúke....a vášeň zmizne ako vlaňajši sneh...

skusena

Ajajaj dievcata. Kazde chvenie v akomkolvek vztahu raz skonci a mate pocit rutiny. Ci ju zmenime je vzdy na oboch vo vztahu. Ked by sme stavali len na chveni tak sa partneri obmienaju velmi casto. Inak aj nejake rozdielne zaujmy nemusia byt vo vztahu na skodu. Vdaka nim si kazdy moze udrzat to svoje, ked je s inymi ludmi, riesi ine temy. To vsak neznamena byt neverny. Skuste sa vo vztahu vela rozpravat a bavit, smiat. A hlavne nespiritizovat a nenahovarat si nejaku dalsiu lasku az za hrob. To je fakt ucinne

reee

a co ak sa rozvediesa budes s jeho kamaratom?mozno sa casom zalubis do kamaratovho kamarata.nemyslis ze je chyba niekde uplne inde?clovek nikdy nie je spokojny s tym co ma.vzdy hlada nieco lepsie,az kym nepadne na hubu a potom zisti ze je sam.vela stastia

nellya

Začína to byť čoraz tahšie...manžel sa správa ako ten najlepší muž na svete,lebo si zrazu uvedomil,aký bol ku mne chladný a žiarlivý.A ja mu nemám to srdce povedať mu,že ho už neľúbim a že milujem iného,teda jeho kamaráta a nieto ešte,že sa chcem rozviesť.Čo urobiť?Počkať ako sa to vyvinie časom?...ach bože bože

nellya

mery82,ved to je to najhoršie,ked máš svojho manžela rada,si s nim spokojná,pretože sa vie o teba postarať a všetci ho majú radi,ale tebe sa časom akosi odcudzí a nevieš čo s tým.Ja ti budem držať palce,aby sa Vám to vo vzťahu napravilo,ale ak nie,tak ti prajem,aby si našla to pravé štastie aj ked po boku iného muža.Vieš,najlepšie je človeka odsúdiť,že prečo ste sa brali,ked ste sa nemuseli?Potom kebyže som tehotná,tak by to bolo lepšie?Tam by už cesty späť nebolo.A ja som v živote nerozmýšlala nad tým,že raz sa budem rozvádzať...ale prišla osudná chvíľa a všetko sa to začína meniť.Chce to všetko čas si myslím,treba to všetko premyslieť a zariadiť sa tak,aby sme nebanovali...