co na frigiditu?

co robit?

a urcite mu nejde len o seba,,,to vidim ako sa snazi,,,snazime obaja,,,ach jaj...hadam to pride,,minule to bolo,,,uz uz,,,ja newem,,,a asi ten sexuolog by mi neco neporadil?? ci,?? kaslat na nho?

noonaa

a on ma kolko rokov? moja,este si mlada,telo est enepozna tie prave pocity,to sa zmeni...ale chce to,aby ta aj partner riadne navnadil,a na noviny ani nepomyslis:) a hlavne,sa nechaj unasat tym,co robite a nesnaz sa mysliet an to,e sa mas snazit....ak mas mladeho chalana,moze to byt aj nim,ze sa tak nejak ponahla a ide mu skor o seba..alebo ak nejde,zase nai oni nespadli z neba uceni...musite len skusat,ale nic nesilit

co robit?

kslkdjask...antiku neberem, mam 17, na nic nemysliet,,,to robim vkuse,,,no nedari sa...s xalan je uplne supeeer,,,nevymenila by som ho, bo co ked ma nespravi aj ten druhy a potom si mozem trieskat hlavu o stenu,,,ked ja sa snazim ako sa snazim, tak ani sama sa nemozem spravit, bo ja neviem ten bod g najst, kde je? ja sa robim zvacsia sprchou, vtedy sa spravim, aspon cosi...a to viem ze pocas ciklu sa to meni...ved cez plodne ked sa fakt snazime,,,hlavne ja bo xalan nema sancu vediet to co citim,,ale iba sa prisposobuje a tak. Poslucha na slovo bo ce velmi aby som sa spravila. Niekedy je to uz fakt blizko a zrazu sa ten pocit len drzi a drzi a nechce to prist, a bum spravi sa zrazu on skor nez ja...a to spolu sexujeme okolo 20 minut a mne to nestaci...:( a tak cela by som vediet ci su nejake lieky na vyrovnanie tych hormonov. a tak bo ja viem ze mi tam nejaky hormon xyba...bo ja by som napr. presexovala cely den. xlap uz nevladze a ja stale chcem. mno a ked sa ide na vec tak napr. mame dlhu predohru tak som hej mokra ale vydrzi mi to xvilu a som sucha..jaj

kslkdjask

1) Neberes nahodou HAK? Moze to byt v tom
2) Si este mlada .. tieto veci sa menia casom
3) Vela vela zien je na tom podobne a je to uplne normalne
4) Skus na nic nemysliet, nestresovat sa, ci nieco citis .. jasne ze potom ani nic nebudes citit
5) Ak je partner inak super, never tym, co ti pisu aby si sa na neho vykaslala .. skus sa s nim radsej otvorene porozpravat
6) Pocas cyklu sa to meni - skus najst tie dni kedy je to najviac fajn (suvisi to s hladinou hormonov a inak sa to chova s hak a bez nej)

johanny

na vine je podla mna tvoj partner, nevie ako ta ma spravit a asi ani sama nepoznas dobre svoje telo,nenasli ste ci uz sama, alebo partner tie body, na ktore by si reagovala. ak sa partner o to nesnazi, aby ta uspokojil,neskusa nic nove, nestoji zavela asi.