Odfarbenie ciernej na blond

patrisa

ahoj mam odfarbene vlasy z hnedej a mam to skoro blond ale stale mi niekde chyta zlate odtiene .spravi mi to kadernicka hned na prvy krat biele?

kvietok 12

to je velky risk,ale u mna to bol zisk z uplne ciernych vlasov mam blond,trvalo prefarbovanie dlho pretoze som si davala predtym cierny sampon na vlasy,vlasy boli aj znicene ale priblizne po roku sa mi obnovili,ale ak mas riedke vlasy nechod do toho,lebo to moze zle dopadnut,alebo radsej pockaj kym Ti tie farbene vlasy odrastu,prirodzena farba je odfarbena hned,ale farbene vlasy to ide strasne zle,a skus si najskor blond parochnu,alebo nieco,ci Ti to vobec pojde,aby si potom nelutovala

gogolinka

mam tmavo hnede vlasy....ako si ich prefarbim na blond?? uz mi virasta svetlo hneda farba (to je moja skutocna farba vlasov/ mam pockat kym vyrastu??dakujem za odpovede :D

kaderníčka

Hlavne to neskúšaj odfarbovať doma. Aj v kaderníctve, ak bodeš chcieť stiahnuť čiernu farbu, nebude to na blond ani na niekoľkokrát. Záleží aj na tom, ako si si predtým aplikovala tú čiernu. Ja mám takú skúsenosť, že ani melír ti nemusí pomôcť, ak je tam niekoľko vrstiev čiernej farby. Ak by bola len jedna, mkohla by si byť ryšavá. Ako vraveli baby predo mnou, nejlepšie je to nechať vyrásť.
Ja osobne nemám rada čiernu farbu a svojim zákazníčkam obyčajne ponúkam čokoládovú, ktorej je veľké množstvo odtieňov.

bloncka

neni sanca bez znicenia... ver mi.. viem o com hovorim.. 3 roky peroxidovana blondina. a skoncila som asi tak, ze mam uz iba polku vlasov, po par tyzdnoch od strihania mam uz rozstiepene konceky.. a to som uz pol roka hnedovlaska.. a vlasy uz nefarbim.. proste naozaj, nerob to...

sunnie

na to radsej zabudni ak si nechces totalne znicit vlasy. treba ist na to postupne a zverit sa do ruk dobrej kadernicke. pripdane skus na zaciatok melir do tych tmavych vlasov.

rachab

jaj myslim ze je to velke mnozstvo chemie naraz. Pockala by som na tvojom mieste na to, kym ti vlasky odrastu. Vies, aj ked na nezafarbene vlasy davas blond farbu tak to trva dost dlho, kym chytis blnd odtien. Mne kadernicka vravela, ze musim byt trpezliva aspon pol roka az rok. Najprv som mala vlasy skor rysave ako blond. No a co sa tyka tej chemie, aby si to neolutovala potom. Mozu Ti zacat nadmerne vypadavat, alebo sa ti tvorit plesiny. Nie je to sranda.