KLUB chudnucich =)

patka271

ahojte kocky,, pocuvajte , cete vediet ao sa chudne?
mam to overene na 100%,,, pocuvajte schudla som 5kg za 1tyzden,,
netreba Vam drzat!!!!ZIADNE!!!!! diety,, to je blud!!! treba zdravo 5x denne jest!!!!
rano,, teple hrianky so zeleninou+ niejake ovocie
o 10 si dajte desiatu bezne nie mastne...
obed telpla polievocka nie mastna!!!
a kurace prsia-cim menej masti na zemiakoch!!!
okolo16.00 je olovrant dajte si nieco ako ja si dAVAM PECIVO S cajikom,, graham rosky, a POZOR!!! tu si moste dat nieco sladke!!ale neprehanat to lebo to sluzi LEN ako na energia,,,!!
o 18 si spravim pohanku s ovocim inokedy si spravim pohanku na slano....
+dajte si niejake cviky na cvicenie, daj,me tomu ze mame
pondelkok-cvicite nozky+ zadok
utorok- brusko+boky
streda stvrtok -volno!!
a piatok atd, sa to opakuje dajte si harmonogram jeden den v Tyzdni moze behat,, to vam len prispeje a vedeli ste ze ak sa LEN PRECHADZATE tak chudnete:)? a nezabudnite ze musite vela vela vela pit VODU!!!!!
aj ked nechcete tak pite!!!
stale stale pri kazdej prilezitosti,,,!!
najlepsie je teraz pit vodu- zlata studna obsahuje L-CARNITIN!!
mate zarucene, ze schudnete!!!
najdôlezitejsie je mat ciel!! dajte tomu ze cete byt chudsia ako vasa nepriatelka ako som si dala ja!! a fakt to pomohlo,,
drzim VAM!!!!!!! prsteky,,, verim vam, ze budete chciet mat svoj vytuzeny sen!!!!!!!
:-))

bzzz

kozmeticka- mam 21r, 177cm a uz 85 kg :( pravidelne 4 x do tyzdna chodim na aerobic,v lete kazde rano na korculiach aspon hodinku, strava: ranajky: jogurt, desiata: ovocie, obed: ako kedy, zvycajne co sa doma na vari, olovrant abo vecera ovocie, zelenina, obcas si dam sladke ale fakt malokrat, lenze mam problemy so zaludkom takze si myslim ze asi kvoli tomu sa mi nedari ale ako som uz pisala na januar som dostala termin k lekarovi...tak som zvedava ze co mi poradia

leila

ahojte, prave sa chystam do posilky, este pockam kym sa mi nabiju baterky do mp3 :))
Baby jedzte aj 5x denne a hlavne sa hybte. Mne priatel teraz kupil take tabletky na chudnutie, vola sa to Thermx, zevraj najlepsie na trhu. Tak som si dnes dala prvu tabletku, uvidime co bude :)

leila

ahojby baby, no tak ja som cez vianoce papkala viac ako by som mala, aj kolaciky a aj sa mi to hned prejavilo na vahe, o 1kg viac, tak vcera som bola v posilke a je to uz lepsie. Chcem sa vas spytat, ci niektora z vas chodi aj behat? Zevraj je to najlepsie na sformovanie zadka a stehien.